Formacja Chatelet na żywo

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
W salach P1-P2 uczelni wystąpi jedna z największych i najbardziej cenionych gwiazd polskiej sceny kabaretowej, Formacja Chatelet. Zanim to jednak nastąpi, zgromadzonej publiczności zaprezentuje się Kabaret Szydera.
To specjalne, świąteczne wydanie SOKu jest częścią, organizowanej przez studentów uczelni akcji charytatywnej „Wielka Draka dla Dzieciaka, czyli Studenci Dzieciom”, której celem jest pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom z Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.
Start imprezy przewidywany jest na godzinę 18:30, bilet kosztuje 7 złotych. W przerwie między występami kabaretów odbędą się liczne licytacje i konkursy z ciekawymi, wartościowymi nagrodami.
Wszystkie zebrane w czasie Studenckiego Odcinka Kabaretowego środki zostaną przekazane hospicjum.