Rok 2009

XIV Gala „Rankingu – Najlepsi z Najlepszych”

30.11.2009
rankingnzn
Najlepsi studenci Uniwersytetu Ekonomicznego otrzymają nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce. Gala Finałowa plebiscytu "Ranking - Najlepsi z Najlepszych 2009" odbędzie się w poniedziałek 30 listopada o godz. 16 w auli 3P. W programie uroczystości m.in. prezentacja ofert rekrutacyjnych renomowanych pracodawców, występ chóru Ars Cantandi oraz debiutującego zespołu BlueBerry Band.
Specjalnie dla Laureatów Stowarzyszenie WIGGOR oraz The Boston Consulting Group przygotowali konkurs internetowy (w 10 minut do wygrania iPod) oraz ekskluzywne case study "CallMe – securing the distribution network". Zapisy trwają tylko do 26 listopada na www.ranking.wiggor.pl

Debata na temat mobilności LLP ERASMUS

25.11.2009
Dział Współpracy z Zagranicą wraz z Agencją Programu LLP Erasmus zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów oraz pracowników do wzięcia udziału w debacie dotyczącej mobilności w ramach LLP Erasmus.
Debata odbędzie się 25 listopada na Uniwersytecie Przyrodniczym (Centrum Naukowo-Dydaktyczne, pl. Grunwaldzki 24A, Aula Jana Pawła II). Początek o godzinie 11.00.

Debata podsumowująca Tydzień Przedsiębiorczości

19.11.2009
Wykładowców i studentów zapraszamy w czwartek 19 listopada od 15.00 do 16.30 w Sali 1P .
W debacie wezmą udział : JM Rektor UE we Wrocławiu Bogusław Fiedor, Cezary Rutka, członek Kolegium Dolnośląskiej Rady  Przedsiębiorczości i Nauki, Mieczysław Ciurla Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego UMWD, Tomasz Szpakowski, prezes zarządu Work Service S.A, Tomasz Popów Dyrektor Generalny Xofto

Debata podsumowująca tydzień przedsiębiorczości

19.11.2009, godz. 15 sala 1P

Zapraszamy na debatę pt. „Wrocław przedsiębiorczą stolicą Polski?”, która odbędzie się w czwartek 19.11, o godz. 15 w sali 1P.

Udział wezmą:
- JM Rektor UE we Wrocławiu, prof. dr hab. Bogusław Fiedor
- Cezary Rutka, szef Dolnośląskiej Rady Przedsiębiorczości i Nauki.
- Mieczysław Ciurla, dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego UMWD
- Tomasz Szpikowski, prezes zarządu Work Service S.A
- Tomasz Popów, dyrektor generalny Xofto

Organizatorzy:
Niezależne Zrzeszenie Studentów UE
Biuro Karier i Promocji UE

Spotkanie z Podróżnikiem" - autostopem do Turcji

18.11.2009
Już w środę, 18 listopada, o godz. 18:00, w sali 2E odbędzie się kolejna prezentacja z cyklu "Spotkanie z Podróżnikiem" - tematem będzie Turcja przejechana wzdłuż i wszerz autostopem.

Naucz się, jak uczyć

21.11.2009
Po udanym szkoleniu pt. „Naucz się jak się uczyć”, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Pro Active Clubs. Tematem najbliższego szkolenia będzie: „Wstęp do NLP”, prowadzenie Przemysław Huminiecki. 21 listopada
godz. 10.00-16.00

Seminarium "Bank bez tajemnic dla Kowalskiego"

23.11.2009
MKNB Bankier zaprasza 23 listopada do sali 1P w godzinach: 12.oo-17.oo
W programie przewidujemy przegląd produktów bankowych dla Studenta, planowanie finansów osobistych - rola doradcy finansowego, wystąpienie Rzecznika Konsumentów (UOKIK) oraz wiele innych ciekawych prelekcji. Szczegółowe informacje na www.bankier.ue.wroc.pl

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Advanced Information Technologies for Management AITM'2009"

23 - 24.11.2009
organizowana przez Katedrę Teorii Informatyki w dniach 23-24 listopada. Więcej

Zrealizuj marzenie o własnej firmie

18 - 22.11.2009

Ruszył największy Konkurs na Biznesplany w Polsce! Konkurs kierowany jest do młodych osób do 30 roku życia.

Wybory do Rad Wydziałów i Senatu

25 - 26.11.2009
25 i 26 listopada odbędą się Wybory do Rad Wydziałów oraz Senatu. Głosy będzie można oddać w budynku E w godzinach od 9.00 do 17.00 po okazaniu ważnego dowodu tożsamości.
W terminie do 20 listopada w siedzibie Samorządu Studentów przyjmowane będą zgłoszenia kandydatur osób, które pragną ubiegać się o mandat w wybranym organie kolegialnym.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.samorzad.ue.wroc.pl