Współczesne kierunki rozwoju studiów doktoranckich na Dolnym Śląsku

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Szanowni Doktoranci!
Mam przyjemność zaprosić Państwa na debatę wrocławskiego środowiska akademickiego zatytułowaną „Współczesne kierunki rozwoju studiów doktoranckich na Dolnym Śląsku”. Podczas tego wydarzenia chcielibyśmy dokładnie przyjrzeć się studiom III stopnia prowadzonym we wrocławskich szkołach wyższych oraz zastanowić się nad ich przyszłością. Debatę organizuje Dolnośląska Rada Doktorantów, której założycielem był m. in. samorząd doktorancki Uniwersytetu Ekonomicznego.
Niniejsza, wrocławska debata stanowi element szerszej akcji prowadzonej przez Krajową Reprezentację Doktorantów, której celem jest stworzenie nowoczesnej i spójnej strategii funkcjonowania systemu studiów doktoranckich w Polsce. Mamy nadzieję,
że pomysły i wnioski, które zostaną zaprezentowane w czasie prowadzonej przez nas dyskusji przyczynią się do realizacji tego celu.
W debacie wezmą udział przedstawiciele władz uczelni wrocławskich prowadzących studia doktoranckie, przedstawiciele władz miasta, urzędu miasta, regionalnego środowiska biznesu.
Zachęcam Doktorantów do udziału w debacie, która odbędzie się 14 stycznia 2009, w godzinach 1000-1400, w sali Senatu Politechniki Wrocławskiej (bud. A1, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-330 Wrocław).
Pragnę podkreślić, iż liczba miejsc jest ograniczona (ok. 100), wszystkie osoby uczestniczące w debacie otrzymają pisemne poświadczenie uczestnictwa w spotkaniu.