Bezpłatnie i łatwo komunikuj się z grupą lub stwórz swój serwis internetowy

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Do tej pory niezbędna była wiedza informatyczna. Teraz dzięki studentom z naszej uczelni oraz Politechniki Wrocławskiej jest to łatwiejsze. Wystarczy, że założysz w 4 sekundy serwis na www.ludu.pl . Następnie w intuicyjny sposób, po prostu przestawiając bloczki dostosujesz go do swoich potrzeb.

Masz możliwość bezpłatnie promować swój projekt lub po prostu skutecznie i łatwo komunikować się z grupą.

Przykład działającego serwisu ( gazetki studenckiej): www.zak.ludu.pl

Jeżeli chcesz także dopasować wygląd ( tło, logo, baner etc. ), w tym momencie jest to niedostępne, jednak wystarczy, że napiszesz do twórców jak chcesz zmodyfikować wygląd na założonym serwisie na adres: t.zolyniak@gmail.com a wykonają to za Ciebie.