Rozbudź ducha przedsiębiorczości

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
W świecie ciągłych wyzwań, w którym konieczne jest szybkie reagowanie na zmiany sytuacji rynkowej, wartością niezwykle pożądaną staje się przedsiębiorczość rozumiana jako posiadanie „ducha inicjatywy".
Czy chcesz wyróżnić się z homogenicznego środowiska i odnieść sukces zawodowy i osobisty?
Czy zastanawiałeś się nad własną działalnością gospodarczą, która pomoże osiągnąć te cele?
Jeśli tak to teraz masz wielką okazję wziąć udział w profesjonalnym cyklu szkoleń "ENTERPRISE" zorganizowanym przez Międzynarodową Organizację Studencką AIESEC, które dostarczą Ci wiedzę stanowiącą fundament przy zakładaniu własnego przedsiębiorstwa.
Obawiasz się formalności związanych z zakładaniem własnej działalności? Nie wiesz jak zagospodarować otrzymane pieniądze, jak zorganizować księgowość, jak przeanalizować przepisy prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej? Nie martw się!.
Biorąc udział w projekcie poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Enterprise jest projektem, który spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród wrocławskich firm i studentów w poprzednich edycjach. Dlatego też postanowiliśmy w tym roku ponownie przeprowadzić cykl szkoleń dotyczących tej tematyki.Założeniem projektu jest organizacja szkoleń z zakresu przedsiębiorczości dla osób kreatywnych, przedsiębiorczych, myślących o swojej przyszłości.
Szkolenia rozpoczną się uroczystą galą, która odbędzie się 02 marca 2009 o godzinie 14:00 w sali P1 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.aiesec.pl/enterprise