Międzynarodowa konferencja

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Znaczenia wizycie nadaje udział w delegacji prezydenta partnerskiej uczelni prof. G. Mutha oraz dziekana Wydziału Ekonomicznego profesora U. Schüle. Obecność gości z Nadrenii Palatynatu zawdzięczamy bilateralnej konferencji European Integration in the Fields of Research – Economic Impact zwołanej z  inicjatywy JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego prof. Bogusława Fiedora. Konferencja ta jest znaczącym wydarzeniem w wieloletniej owocnej współpracy i inauguruje regularny cykl dyskusji w celu wspólnej realizacji procesu bolońskiego oraz Strategii lizbońskiej.
Program obejmujący nie tylko obrady przy konferencyjnym stole, ale również wizyty w przedsiębiorstwach oraz spotkania z przedsiębiorcami jest realizowany przy współpracy m.in. Europäische Stiftung für Wissenschaft und Forschung, „Sitech“ Sp. z o. o. w Polkowicach.

zaproszenie