Dzień Spotkań z McKinsey & Company

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Wiodąca międzynarodowa firma doradztwa strategicznego McKinsey & Company zaprasza studentów wrocławskich uczelni na "Dzień spotkań z McKinsey", który odbędzie się w dniu 9 listopada 2009 r. w godzinach 9-17 w sali 1P.

Program wydarzenia obejmuje m.in. spotkania otwarte z konsultantami, warsztat z umiejętności komunikacji w biznesie (zapisy do 1 listopada) oraz I etap ogólnopolskiego konkursu "McKinsey Case Study Competition" z nagrodą główną w wysokości 5.000 zł netto, przeznaczoną na spełnienie marzenia zwycięzcy.
Szczegółowe informacje oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie internetowej http://www.4grzechysukcesu.pl/kalendarz-imprez/?city=6

McKinsey Leadership Seminar
10-11 grudnia 2009r.
Pałac w Łochowie

Chcesz poznać innych studentów pełnych pasji? Aktywnych, otwartych i gotowych na nowe wyzwania, takich jak TY?! Jeśli tak, to McKinsey Leadership Seminar jest właśnie dla Ciebie!

W czasie seminarium przedstawione zostaną techniki kształtowania swoich umiejętności przywódczych. Dowiecie się, jak stać się przywódca, za którym będą podążać inni. Podczas warsztatów i zabaw plenerowych w Łochowie wspólnie z konsultantami McKinsey zastanowimy się, jak stać się cenionym autorytetem dla innych.

McKinsey Leadership Seminar to doskonała okazja do poznania McKinsey. Oprócz warsztatów, przewidujemy również nieformalne dyskusje z konsultantami. Nie zabraknie  także dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

W McKinsey Leadership Seminar mogą wziąć udział studenci III, IV, V roku wszystkich kierunków.

Wypełnij do 15 listopada 2009 roku aplikację znajdującą się na stronie www.mckinsey.pl i dołącz do niej następujące dokumenty:

Koszty seminarium i podróży na terenie Polski pokrywa McKinsey & Company.

Serdecznie zapraszamy!

Osoba kontaktowa: