Światowy Dzień Walki z AIDS

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z AIDS dnia 1. grudnia 2009 w godzinach od 9:00 do 14:00 zapraszamy wszystkich studentów do punktu informacyjno - konsultacyjnego w budynku E. Będzie można otrzymać tam wszelkie informacje oraz materiały dotyczące zagrożeń, jakie niesie ze sobą zarażenie wirusem HIV oraz sposobów ich uniknięcia.

2 grudnia 2009 o godzinie 9:00 w sali 101A odbędzie się wykład dotyczący obecnego stanu epidemii HIV w Polsce i na świecie , prowadzony przez lek. med. Bartosza Szetelę.

Akcja pod patronatem prof. zw. dr hab. Bogusława Fiedora organizowana jest przez Wojewódzką Stację Sanitarno - Epidemiologiczną we Wrocławiu oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego.

Studenci uczestniczący w wykładzie w dniu 02.12.2009 otrzymają zwolnienia rektorskie.