Wielka Draka dla Dzieciaka

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Tegoroczna edycja Wielkiej Draki dla Dzieciaka jest inicjatywą organizacji studenckich (w kolejności alfabetycznej): KN AGF, NGS B.E.S.T., KN BOSS, IKSS, KAMPUS TV oraz ZSP przy wsparciu Stow. Studenckiego WIGGOR. Honorowy patronat nad projektem objął Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego Prof. Zwyczajny Dr Hab. Bogusław Fiedor.

W ciągu trzech dni (14-16.12) na terenie uczelni w okolicach budynków A, D, E, P, Z, będzie można spotkać kwestujących wolontariuszy, którzy przedstawią zainteresowanym osobom szczegółowy harmonogram Wielkiej Draki dla Dzieciaka, a do specjalnego pudła w bud. E wrzucić różnego rodzaju pluszaki czy też artykuły szkolne.

W skład zaplanowanych na czas akcji wydarzeń wchodzą (wstęp za symboliczne 2 zł – cała kwota zostanie przekazana na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci):

a) 14.12 seans „Podaj Dalej” (Pay it forward) godz. 19:30 sala 2 bud. E, ten ciepły i wzruszający film opowiada historię młodego chłopca, Trevora, który, pod wpływem nowego nauczyciela, chce zmienić świat na lepszy. Dodatkowym atutem produkcji jest gwiazdorska obsada (m.in. Kevin Spacey, Helen Hunt, Haley Joel Osment),

b) 15.12 kolejna odsłona Studenckich Odcinków Kabaretowych (SOK), godz. 18:30 sala 1 i 2 bud. P, to niewątpliwie gratka dla wszystkich miłośników dobrej rozrywki. Gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Skeczy Męczących z nowym programem „Śmiechosteron”, gościnnie wystąpią również kabarety OTOoni oraz Nic nie szkodzi (więcej na: www.sok.ue.wroc.pl)

c) 16.12 Szał Baj Najt, czyli najlepsza impreza przebierana w mieście, start: 21:00 we wrocławskim klubie SENSO. Tym razem motywem przewodnim zabawy będzie baśniowy świat Kopciuszka i Piotrusia Pana, mówiąc krótko „Disney Party” (więcej na: www.szalbajnajt.pl)

W międzyczasie będzie można wziąć udział w licytacjach (16.12 godz.11:00-13:00 hol bud. E), w czasie których na pewno nie zabraknie ogromnych emocji. Do wylicytowania wiele wartościowych nagród, m.in.: gadżety uczelniane, miasta Wrocławia oraz upominki z czołowych polskich seriali.

Do tego nie zabraknie loterii oraz, uwaga, niespodzianka – podczas Wielkiej Draki dla Dzieciaka będzie można zakupić jedyny w swoim rodzaju, przygotowany specjalnie dla studentów, kalendarz Uniwersytetu Ekonomicznego na rok 2010!

Zapowiadają się trzy dni wyśmienitej zabawy. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w akcji.