Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów i fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy,

mają zaszczyt zaprosić na

I turniej IKSSa!

Już 10 stycznia od 9:00 do 17:00 będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W tym dniu na hali sportowej UE Wrocław (ul. Kamienna 35/37) odbędzie się turniej piłkarski z udziałem wrocławskich gwiazd oraz oczywiście niezawodnych studentów naszej uczelni. Specjalnie zaproszonymi do gośćmi turnieju będą dziennikarze wrocławskich redakcji, aktorzy, radni, lokalni politycy, urzędnicy czy działacze organizacji pozarządowych. Wizytę na imprezie zapowiadają również piłkarze WKS Śląsk Wrocław.

Na widzów czeka również wiele atrakcji i niespodzianek. Jesteśmy najbliższą imprezą w okolicach głównego sztabu Orkiestry i miejscem gdzie każdy może się ogrzać.

W trakcie wydarzenia oprócz wrzucenia symbolicznej złotówki do puszki wolontariuszy WOŚP i wypicia ciepłej herbaty, będzie można wziąć udział w wielu aukcjach. Wylicytować będzie można m.in. koszulkę Śląska Wrocław z podpisami zawodników, kalendarze vipowskie na rok 2010 z autografami oraz wiele innych cennych rzeczy!

Przyjdź, baw się z nami i pomagaj!

Dochód w całości przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Data:

10 styczna 2010 r.

Godzina:

Miejsce:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Kamienna 35/37, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Ekonomicznego

Kontakt z organizatorami:

Paweł Gliniak +48 605 466 819, gliniak@onet.eu