Studia doktoranckie na CERGE-EI w Pradze

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Dnia 14.01.2010 (czwartek) w godz. 17.30  do 19.00 w sali 120 w budynku A na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się spotkanie dla studentów IV i V roku oraz doktorantów przybliżające ofertę studiów doktoranckich w j.angielskim "PhD in Economics" na CERGE-EI w Pradze (Center for Economic Research and Graduate Education - Economics Institute, http://www.cerge-ei.cz).
Uczelnia oferuje program 4-letnich studiów doktoranckich i 2-letnich magisterskich z ekonomii w języku angielskim na wysokim światowym poziomie. Instytut posiada akredytacje ośrodków akademickich w USA oraz ściśle współpracuje z uczelniami w Kanadzie, USA i Wielkej Brytanii oferując swoim studentom międzynarodowe wymiany w czasie studiów. Studia są całkowicie finansowane przez Instutut a wszyscy studenci dodatkowo otrzymują stypendium na pokrycie kosztów utrzymania w Pradze.
Oferta uczelni skierowana jest do absolwentów oraz doktorantów (opcja "Visiting Student" ) wszystkich kierunków, nie tylko ekonomicznych.
Na spotkaniu szczegółowo zostanie przedstawiona i omówiona oferta, jak również będzie można zadać pytania osobom, które tam studiują lub skorzystały z "Visiting Student".

Spotkanie poprowadzi Bartosz Hołówko, absolwent UE, a obecnie doktorant na CERGE-EI.
Całość potrwa około 1 - 1,5 godziny