Verbum cum Musica

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Diecezjalne Duszpasterstwo Biblijne wraz z Fundacją "Studium Culturae Ecclesiae" zaprasza na kolejne spotkanie w cyklu "Verbum cum Musica". Wykład pt. Temat miłości i małżeństwa inspirowany Biblią w sztuce średniowiecznej" przedstawi dr Jacek Witkowski z Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego. Część muzyczną wypełnią utwory karnawałowe w wykonaniu uczniów klasy saksofonu Władysława Kosendiaka z Zespołu Szkół Muzycznych w Wałbrzychu oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. R. Bukowskiego we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy młodych i dorosłych.Wstęp wolny.