Konkurs E&Y "Praktyka inżynierii finansowej"

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Najlepsze zespoły biorą udział w finale, w którym prezentują rozwiązania. W poprzednim edycjach tego konkursu zespoły z UE Wrocław osiągały duże sukcesy.
Dalsze informacje zawarte są w regulaminie konkursu (poniżej).

Warunki zgłoszenia zespołu studentów do Profesora Krzysztofa Jajugi:

Inauguracja konkursu – 1 marca 2010, 12.00, sala 105 Z.

Regulamin konkursu “Praktyka Inżynierii Finansowej” 2010

I.    Postanowienia ogólne

1.    Regulamin („Regulamin”) określa warunki i przebieg konkursu „Praktyka Inżynierii Finansowej” („Konkurs”).

2.    Organizatorem Konkursu jest Ernst & Young Audit sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rondo ONZ 1 („Organizator”).

3.    Koszt uczestnictwa w Konkursie:

►    Uczestnictwo w Konkursie jest bezpłatne.

►    Organizator pokrywa koszy organizacji wszystkich etapów Konkursu.

►    Organizator zwraca koszty bezpośrednio związane z trzecim etapem Konkursu, a w szczególności:

    koszt przejazdu w obie strony dla studentów spoza Warszawy, udokumentowane na podstawie ważnego biletu PKS, PKP (klasa II, bilet ulgowy, studencki).

    pobyt w hotelu podczas trzeciego etapu Konkursu, dla Uczestników przyjeżdżających spoza Warszawy.

II.    Warunki uczestnictwa

1.    Konkurs adresowany jest przede wszystkim do studentów studiów magisterskich (IV, V rok), ale nie wyklucza to uczestnictwa studentów młodszych lat zainteresowanych tematyką Konkursu („Uczestnik”).

2.    W Konkursie uczestniczyć mogą studenci wymienionych poniżej uczelni: ekonomicznych („Uczelnie”):

►    Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

    Patronat - prof. dr hab. Krzysztof Jajuga

►    Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

    Patronat - dr hab. Małgorzata Doman

3.    W Konkursie uczestniczyć mogą wyłącznie studenci, którzy zgłosili chęć swojego uczestnictwa w Konkursie do wyżej wymienionych Patronów na Uczelniach.

4.    Zgłoszenia przyjmowane są przez Patrona. Sposób przyjmowania zgłoszeń ustalany jest indywidualnie w ramach Uczelni.

5.    W Konkursie uczestniczyć mogą wyłącznie zespoły składające się z trzech lub czterech osób („Zespół”).

6.    Każdy z Uczestników Konkursu może wchodzić w skład tylko jednego Zespołu.

7.    W Konkursie nie mogą uczestniczyć obecni pracownicy i praktykanci firmy

Ernst & Young.

8.    Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany nazwy drużyny.

III.    Przebieg Konkursu

1.    Etap pierwszy: 15 lutego – 18 kwietnia 2010 roku.

►    25 lutego 2010 - termin, do którego studenci zgłaszają swoje kandydatury do Patronów na uczelniach.

►    marzec - uczestnictwo w wykładach, które odbędą się na dwóch, wymienionych w pkt. II.2 Uczelniach, podczas których zostanie zaprezentowany temat zadania do wykonania.

2.    Etap drugi: marzec - kwiecień 2010 roku.

►    Etap drugi polega na rozwiązaniu w Zespołach Zadania Konkursowego.

►    Prace, które nie spełniają warunków formalnych (opisanych i przekazanych do każdego Zespołu razem z zadaniami) nie będą rozpatrywane.

    Rozwiązania zadań z pierwszego etapu Konkursu można nadsyłać do 18 kwietnia 2010 r., do godz. 24.00. Każde rozwiązanie nadesłane po tym terminie nie będzie brane pod uwagę.

    Jeśli Zespół nadeśle kilka rozwiązań zadania podanego w pierwszym etapie Konkursu – ważna będzie pierwsza z udzielonych odpowiedzi (liczy się data i godzina wysłanego e-maila).

    Rozwiązania należy przesłać drogą elektroniczną na adres:

•    Wojciech.Slusarski@pl.ey.com oraz Patronów, w postaci załącznika (plik tekstowy .doc, lub .pdf).

    Rozwiązania należy pisać w określonym formacie:

•    czcionka: Times New Roman, wielkość 12;

•    pojedyncza spacja pomiędzy wierszami;

    Na każdej stronie (w nagłówku) powinna zostać umieszczona zgłoszona nazwa Zespołu.

    Strony powinny być numerowane.

    Wyniki drugiego etapu zostaną wysłane do Uczestników drogą mailową w dniu 19 kwietnia 2010 roku.

►    Patronowie dokonują selekcji opracowań przekazując do Organizatora maksymalnie sześć najlepszych prac w terminie do 26 kwietnia 2010 roku.

3.    Etap trzeci: Finał – maj 2010 roku.

►    Do finału Konkursu zostaną zakwalifikowane maksymalnie 3 zespoły z jednej uczelni

►    Wyniki podane przez Organizatora są ostateczne i wyłaniają Zespoły, które wezmą udział w trzecim etapie Konkursu.

►    Trzeci etap Konkursu odbędzie się w biurze Ernst & Young w Warszawie

►    Etap trzeci polega na przedstawieniu rozwiązań zadania z drugiego etapu.

►    W skład jury wchodzą:

►    Po zakończeniu prezentacji, jury ocenia każdy z zespołów poprzez uszeregowanie zespołów w kolejności 1 - 6, gdzie 6 otrzymuje zespół oceniany najlepiej, a 1 Zespół oceniany najsłabiej.

►    Zwycięzcą jest Zespół, który zbierze największą liczbę punktów.

IV.    Nagrody

1.    Nagrodami w Konkursie są:

►    Nagroda główna dla całego Zespołu, który zajął pierwsze miejsce w trzecim etapie Konkursu składa się z:

►    Wszyscy uczestnicy finału Konkursu zostaną uhonorowani nagrodami od firmy Ernst & Young.

2.     Nagrody rzeczowe nie podlegają wymianie na gotówkę.

V.    Postanowienia końcowe

1.  Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu, jeżeli nie wpłynie ona na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Zmiany postanowień niniejszego Regulaminu wchodzą w życie od dnia zamieszczenia ich na stronie Konkursowej.
  2.  Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez Organizatora. Wszelkie decyzje Organizatora będą wiążące i ostateczne.
  3.  Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu. Zgłoszenie się do Konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania wiążącej wykładni przepisów niniejszego regulaminu.