Karierosfera

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biznesowej – Karierosfera organizowanego przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia. Partnerem Strategicznym Konkursu jest Miasto Wrocław, a Mecenat nad wydarzeniem objął Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Na laureatów czekają płatne praktyki w renomowanych firmach. Aby wziąć udział w Karierosferze należy do 29 marca 2010 r. zarejestrować się na stronie www.karierosfera.pl   i rozwiązać krótki test. Studenci wszystkich kierunków studiów będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w takich dziedzinach jak:
-    Audyt (firma Ernst&Young)
-    Bankowość i finanse (firma Eurobank)
-    Human Resources (firma Alpharec)
-    Inżynieria oprogramowania (firma TIETO)
-    Nieruchomości (firma Gant Development S.A.)
-    Public Relations (firma On Board PR)
-    Zarządzanie Ryzykiem Bankowym (firma PricewaterhouseCoopers)

Celem Konkursu jest wyłonienie i promowanie najlepszych studentów a także integracja środowiska przyszłych biznesmenów.
Patroni i opieka medialna: Rzeczpospolita, Parkiet, TVP INFO, TVP Wrocław, Absolvent.pl,  GoldenLine, NBPortal.pl, Studente.pl, TerazWroclaw.pl, Wroclaw.pl, Decyzje – IT.pl, Radio LUZ

Szczegółowe informacje dostępne na stronie:www.karierosfera.pl