Dni Kariery

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Czym jest AIESEC? AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 38 000 członków. Organizacja ta inicjuje projekty, w ramach których członkowie mogą odkryć swój potencjał, zdobyć doświadczenie i umiejętności w roli liderów. Członkowie mają możliwość wyjazdu na praktykę zagraniczną do jednego z ponad 100 krajów świata, a także mogą wziąć udział w wielu konferencjach międzynarodowych i ogólnopolskich. Studenci rozwijają wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną. AIESEC w Polsce powstał w 1971 roku, jest reprezentowany przez 19 oddziałów lokalnych w 17 miastach na ponad 40 uczelniach wyższych. W 2005 roku AIESEC Polska otrzymał status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czym są Dni Kariery® i Akademia Umiejętności? Dni Kariery® to największe targi pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów. Mają miejsce od 19 lat w największych ośrodkach akademickich w Polsce. W zeszłym roku wzięło w nich udział 60 000 studentów oraz 250 firm. Projekt składa się z dwóch części: - Targów pracy, praktyk i staży - Akademii Umiejętności Targi dają studentom szansę znalezienia praktyk, pracy i staży wśród ofert prezentujących się firm. Umożliwiają bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą, wymianę informacji oraz wzajemnych oczekiwań. Wśród firmy biorących udział w targach są przedsiębiorstwa zarówno lokalne, jaki i ogólnopolskie. Akademia Umiejętności to cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń dla studentów prowadzonych przez firmy biorące udział w targach, firmy szkoleniowe i organizacje. Dotyczą one zazwyczaj tematów związanych z efektywnym poszukiwaniem pracy, rozwojem osobistym, jak również rozwiązywaniem ciekawych problemów biznesowych. Udział w Akademii Umiejętności daje studentom możliwość poznania bliżej firmy oraz zdobycia wiedzy, która pomoże im odnaleźć się na dzisiejszym rynku pracy. Wrocławska Edycja Dni Kariery® 16 marca, odbędzie się już dziewiętnasta edycja Dni Kariery®. Organizują ją dwa wrocławskie oddziały lokalne AIESEC: Uniwersytet Ekonomiczny i Politechnika Wrocławska. Odbędą się one 16 marca w budynku C-13. Zaprezentują się min. Kaufland, Nokia Siemens Networks, Unilever czy Mars Polska. Od 11 do 15 marca będzie odbywała się Akademia Umiejętności. Składa się z 35 szkoleń i wykładów. Będą miały miejsce głównie na Uniwersytecie Ekonomicznym i Politechnice Wrocławskiej jednakże są skierowane do studentów wszystkich wrocławskich uczelni wyższych.

Nota prasowa Masz apetyt na sukces? Chcesz zrobić karierę? Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? 16 marca to dzień który może zaważyć na Twojej karierze zawodowej. Właśnie wtedy na Politechnice Wrocławskiej odbędą się największe targi pracy, praktyk i staży- Dni Kariery. Zaprezentuje się tam wiele firm lokalnych i ogólnopolskich, min. Hewlett- Packard, Nestle, McKinsey. Czekają właśnie na Ciebie. Daj poznać się największym firmom, np. Kaufland, Nokia Siemens Networks, Ultimo, Mars Polska czy Pricewaterhousecoopers. Zapoznasz się z atrakcyjnymi ofertami pracy i poznasz ewentualnych przełożonych lub współpracowników. Nieważne co studiujesz, przyjdź i zobacz. Nasza oferta powinna najbardziej zainteresować studentów kierunków technicznych i ekonomicznych. Akademia Umiejętności pomoże Ci dobrze i poprawnie napisać swoje CV, pokaże jak efektywnie poszukiwać pracy, pogłębi Twoją wiedzę z tematyki biznesowej. W tym bezpłatnym cyklu szkoleń może wziąć każdy. 16 marca znajdziesz wymarzoną pracę, praktykę lub staż. Dni Kariery to szansa właśnie dla Ciebie. Uczestnicy Wrocławskiej Edycji Dni Kariery® 2010 AIESEC Decathlon Kariera w finansach LKW Walter Natek Modis Accenture BGŻ Deloitte Ernst&Young Jeronimo Martins KPMG Mars Millenium Nestle P&G PKO BP PKO SA Pracuj.pl PWC Top employers Unilever Lidl Toyota DSR Empik Eurobank Getin Bank HP Nutricia Sca Hygiene Sii Tieto Ultimo Volvo McKinsey BDO Cyclad Danone Randstad Reckitt Benckiser Roedl&Partner Teva Pharmaceuticals Partnerzy Wrocławskiej Edycji Dni Kariery® 2010 Partner strategiczny: Kaufland Partner merytoryczny: Nokia Siemens Networks Partnerzy wspierający: Akuna WABCO Lotnisko Copernicus Partnerzy medialni: Radio Eska Gazeta Wyborcza Multikino TVP3 studente.pl dla studenta.pl Reklama- Tęczowa