Panel dyskusyjny: Po kryzysie - praca w korporacji, urzędzie czy własnej firmie?

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Projekt  "StartAP - Akademia Przedsiębiorczości" zakończy się dyskusją na temat decyzji zawodowych podejmowanych po kryzysie. Gościnne w dyskusji udział wezmą: Zbigniew Dynak, Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego, Zdzisław Olejczyk, Prezes MPWiK we Wrocławiu oraz Andrzej Łobodziński, Prezes KEY. Przedsięwzięcie jest współorganizowane przez Forum Edukacji Biznesowej oraz Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 22 marca 2010r. o godzinie 13:00 do sali P3. Dyskusję poprzedzi wyłonienie zwycięskich biznesplanów oraz wręczenie nagród i certyfikatów uczestnikom projektu "StartAP – Akademia Przedsiębiorczości".

Uczestnicy spotkania decyzją Prorektora prof. dr. hab. S. Wrzoska są usprawiedliwieni z nieobecności na zajęciach dydaktycznych w godzinach spotkania. Zwolnienie nie dotyczy jedynie osób mających w tych godzinach zajęcia laboratoryjne na Wydziale IE.