Dzień Inwestora

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Okres zawirowań  na rynku kapitałowym nadal trwa. Sytuacja gospodarcza w kraju i na świecie to nie lada test działalności spółek. Z kolei, inwestorzy powinni ze zwiększoną starannością i ostrożnością dobierać je do swojego portfela.

Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Hossa ProCapital poprzez *projekt "Dzień Inwestora" w dn. 24 marca 2010*, pragnie pokazać, iż warto przede wszystkim zainwestować w wiedzę o rynku kapitałowym. Okazuje się, że kluczowym aspektem jest edukacja, która niejednokrotnie stanowi podstawę decyzji: "sprzedawać czy dokupić?". Chcemy pokazać, że posiadanie wiedzy i jej umiejętne wykorzystanie warte jest miliony.

Wierzymy, że uczestnicy organizowanego przez nas projektu będą mogli zdobyć wiedzę  i rozwinąć swoją świadomość inwestycyjną, mając możliwość rozmowy z doświadczonymi praktykami rynku. Uważamy, że ich cenne rady są niepowtarzalnym uzupełnieniem umiejętności inwestycyjnych. Zatem, Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Hossa ProCapital ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na konferencję poświęconą inwestycjom na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku kapitałowego. Główną amunicją projektu są prelegenci. *Marcin Przasnyski, Adam Zaremba, Stefan Knopik, Piotr Murdzek *- Ci z Państwa, którzy choć przez moment interesowali się polskim rynkiem finansowym nie mogli nie słyszeć tych nazwisk.

Dodatkowo w ramach "Dnia Inwestora" organizowany jest dla studentów dwuetapowy konkurs wiedzy o rynku finansowych "Twoja opcja na sukces", w którym nagrodą główną jest sztabka złota!

Aby wziąć udział  w konkursie* wystarczy wysłać maila na adres: opcja.sukces@gmail.com z następującymi danymi:

1. Imię i nazwisko
  2. Rok studiów