Napisz sobie kapitał

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
"Potrzebujesz środków na rozkręcenie własnego interesu? Szukasz wsparcia w sfinansowaniu jakiegoś przedsięwzięcia? A może marzy Ci się realizacja jakiegoś większego projektu? NAPISZ SOBIE KAPITAŁ! Weź udział w organizowanych przez nas - już po raz trzeci - szkoleniach i dowiedz się, w jaki sposób -  przy niewielkim wysiłku – możesz zrealizować swoje plany! My wskażemy Ci, jak wyszukiwać odpowiednie informacje w internecie, jak stworzyć wniosek dotyczący różnego rodzaju projektów. Dowiesz się, jakie błędy są najczęściej popełniane i – co najważniejsze – jak ich uniknąć! Wszystkie szkolenia prowadzone są przez specjalistów, którzy zajmują się pisaniem wniosków i pozyskiwaniem kapitału od inwestorów na co dzień.

Daj sobie szansę na realizację marzeń – weź udział w szkoleniach  13, 14, 15 kwietnia i dowiedz się, jak wzbogacić swój portfel!

ZAPISY NA SZKOLENIA I WYKŁADY ODBYWAJĄ SIĘ  NA STRONIE  KOŁA NAUKOWEGO INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ YOUROPE:  http://www.yourope.ue.wroc.pl/   od 8 kwietnia od godz. 18.00