Ogólnopolski Festiwal BOSS "Zostań szefem wszystkich szefów"

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Przez cały tydzień, na trzech uczelniach: Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Wrocławski i Politechnika Wrocławska będzie się sporo działo.  Warsztaty, szkolenia, konferencje, spotkania z ludmi sukcesu i imprezy towarzyszce pozostawi niezapomniane wrażenia.
Zaproszeni przez nas eksperci pomogą Wam osiągnąć sukces w biznesie i podzielą się swoim doświadczeniem.
Otrzymasz od nas wskazówki jak podążać drogą wiodącą do sukcesu. Dodatkowo dla wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w przynajmniej dwóch zajęciach, rozlosujemy gadżety komputerowe firmy Logitech.

www.zapisy.festiwalboss.pl

Węicej informacji o Festiwalu BOSS na: www.sfbcc.wroclaw.pl