IX edycja Targów Pracy "Spotkanie z pracodawcą"

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Targi Pracy „Spotkania z Pracodawcą” organizujemy na

Naszej Uczelni  już po raz dziewiąty!

Ideą Targów jest umożliwienie studentom i absolwentom zdobycia niezbędnej wiedzy na temat kierunków rozwoju firm z branży finansowej, IT oraz branży produkcyjnej. „Spotkania z pracodawcą” dają możliwość bezpośredniego kontaktu Świata Biznesu ze Światem Nauki i są źródłem ofert praktyk, staży oraz pracy dla studentów i absolwentów. Podczas Targów jest również możliwość uzyskania informacji o procesie rekrutacyjnym, kulturze organizacyjnej firm a także znalezienia odpowiedzi na inne, nurtujące pytania.

Głównym celem Targów jest zwiększenie poczucia pewności siebie w kontakcie z przyszłym pracodawcą.

Podczas Targów w godzinach 11.00 – 13.00 w sali kominkowej budynku D dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie organizowanym przez Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej:

„ABC Przedsiębiorczości. Test Predyspozycji Przedsiębiorczych”.

Zapisy na to szkolenie odbywają się w Biurze Karier, budynek E, pokój 207 !!

Najbliższa edycja Targów Pracy odbędzie się 21 kwietnia 2010 roku w budynku D Uniwersytetu Ekonomicznego.

Pracodawcy biorący udział w IX edycji Targów Pracy:

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Biura Karier i Promocji Zawodowej