Tylko dla mężczyzn! Startuje fenoMEN!

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Tylko dla mężczyzn! Startuje fenoMEN!

Męczy Cię nuda? Szukasz nowych pomysłów na spędzenie wolnego czasu? Lubisz czuć adrenalinę?

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR po raz kolejny organizuje „fenoMENa”, projekt skierowany do dynamicznych i kreatywnych mężczyzn studiujących na wszystkich wrocławskich uczelniach. Bezpłatne warsztaty i szkolenia odbywać się będą jednocześnie na terenie dwóch ośrodków akademickich: Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Politechniki Wrocławskiej.
Istotą „fenoMENa” jest propagowanie niekonwencjonalnych sposobów spędzania czasu podczas bezpłatnych warsztatów, pokazów i szkoleń. Siłą studenta jest niebanalność, którą każdy może wykrzesać poprzez poznawanie swoich potrzeb i odkrywanie potencjału niedostrzeganego w życiu codziennym – udowodnij sobie, że możesz więcej!
Wśród kilkudziesięciu(!) bezpłatnych warsztatów i pokazów znajdują się treningi sztuk walki, nurkowanie, doskonalenie techniki jazdy, a także warsztaty taneczne. Podczas projektu będzie również okazja do zmierzenia się w dwuosobowych zespołach męskich w turnieju gry w piłkarzyki.
Uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia wielu cennych nagród, m.in. kurs nurkowania oraz kurs doświadczonego kierowcy.
„fenomen 2010” odbędzie się w dniach 27 – 29 kwietnia. Zapisy ruszają już 21 kwietnia o 20:00 – nie przegap okazji!
Partnerem Głównym  projektu „fenoMEN 2010” jest firma Algida. Szczegóły projektu oraz zapisy na stronie: www.fenomen.wiggor.pl.