Wpływ sezonowych wyjazdów studentów do pracy za granicę na zjawisko „drenażu mózgów” w Polsce

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Koło Naukowe Integracji Europejskiej „YOUrope” przeprowadzi wśród studentów Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu krótką ankietę nt. sezonowych wyjazdów studentów do pracy za granicę. Ankieta będzie skierowana zarówno do osób, które taki wyjazd mają już za sobą, jak i do tych, którzy go dopiero planują. Szansę wypełnienia ankiety będą mieli nie tylko studenci dzienni, ale również wieczorowi i zaoczni.
Będziemy czekać na Ciebie 12 grudnia w holu bud. E, a także 13, 14 i 16 grudnia przed Twoimi salami wykładowymi. Nie bądź obojętny, daj się przebadać!
Wypełnij ankietę