Gala Studenta 2010

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Gala to nie tylko okazja do świetnej zabawy. Impreza ma również na celu uhonorowanie najbardziej aktywnych studentów UE poprzez wręczenie Nagród Rektora, czyli Kart VIS. Laureaci są wybierani w czterech kategoriach: Największa ilość punktów, Największa różnorodność – pomocna dłoń, Największy projekt i Najmłodszy wśród najlepszych. Nagrody wręczy  J. M. Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego.

Karta VIS to nie tylko prestiż. Wszyscy laureaci otrzymują również dodatkowe nagrody, takie jak możliwość nieodpłatnego korzystania z urządzeń Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, pierwszeństwo w wyborze pokoju w akademiku, zwiększenie limitu wypożyczonych książek czy bon o wartości 300 zł do wykorzystania w punktach poligraficznych oraz w księgarniach należących do Uczelni.
Wypełnij aplikację i kandyduj do nagrody! To właśnie Ty możesz otrzymać kartę VIS! Aplikacja do ściągnięcia znajduje się na stronie www.samorzad.ue.wroc.pl   Aplikuj już dziś!

Koszt wzięcia udziału w Gali to jedyne 35 zł. Zapisy na stronie internetowej www.samorzad.ue.wroc.pl/galastudenta