Otwarcie biura obsługi akcji "Teraz Wrocław" na Ukrainie

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Prezydent Wrocławia i Rektor Akademii Ekonomicznej podpisali umowę, na mocy której na Uczelni otwarte zostanie biuro informacyjne dla studentów i absolwentów z Ukrainy – potencjalnych pracowników firm wrocławskich i studentów lokalnych Uczelni..

Istniejąca strona internetowa www.terazwroclaw.pl została przetłumaczona na język ukraiński i oprócz danych o mieście jest na niej umieszczony również serwis zawierający informacje - co należy zrobić, żeby studiować lub pracować we Wrocławiu. Ukraińska wersja strony to www.teperwroclaw.pl

Warto wspomnieć, że w dniach od 4 do 8 grudnia reprezentacja wrocławskiego biznesu, uczelni oraz miasta odwiedziła dziewięć największych miast na zachodniej Ukrainie, gdzie na lokalnych uczelniach przedstawiana była wrocławska oferta. Prezentacje cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Cykle prezentacji poprzedzony został akcją bilboardową i medialną – ukazały się liczne programy telewizyjne i opublikowano sporo artykułów prasowych.

Zobacz plakat