Rozpoczęła się rekrutacja do II Edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Rozpoczęła się rekrutacja do II Edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego! Projekt składa się z bezpłatnej dwutygodniowej Szkoły Letniej oraz stażu w najlepszych firmach działających w obszarze rynku kapitałowego. Uczestnikami mogą być studenci 3, 4, 5 roku studiów oraz absolwenci, którzy nie ukończyli 26 lat , zainteresowani rynkiem kapitałowym.

Dołącz do przyszłej elity rynku kapitałowego!!!!

Fundacja im. Lesława A. Pagi rozpoczęła rekrutację do II Edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego.

Fundacja została założona w celu upamiętnienia osoby i działań Lesława A. Pagi. Celem Fundacji jest działalność oświatowo-wychowawcza związana

z promowaniem dobrych praktyk w działalności gospodarczej, a także wspieranie utalentowanych studentów i absolwentów szkół wyższych zajmujących się problematyką gospodarczą.

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to nowatorski projekt edukacyjny, którego celem jest kształcenie przyszłych elit świata finansów w Polsce. Skierowany jest do studentów 3, 4, 5 roku studiów oraz absolwentów, którzy nie ukończyli 26 lat , zainteresowanych rynkiem kapitałowym. Składa się z dwutygodniowej Szkoły Letniej a następnie co najmniej dwumiesięcznego stażu w firmach partnerskich projektu. Partnerami projektu są: Bank BGŻ, Centralny Dom Maklerski Pekao SA,, Citibank Handlowy, ComputerLand, Deloitte, Door, Enterpriese Investors, Giełda Papierów Wartościowych, Genin Holding, ITI, Komisja Nadzoru Finansowego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, Kancelaria Oleś Rodzynkiewicz, PKN Orlen, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, UniCredit CA IB Polska SA.

30 stypendystów Akademii od 2 do 15 lipca weźmie udział w bezpłatnym szkoleniu, składającym się z dwóch bloków. Pierwszy poświęcony będzie doskonaleniu m.in. umiejętności interpersonalnych, negocjatorskich. Drugi zaś to warsztaty poświęcone fuzjom i przejęciom prowadzone przez praktyków z firm partnerskich. W czasie wolnym od zajęć uczestnicy będą brali udział w często zaskakujących zadaniach i przedsięwzięciach.

Zgłoszenie kandydatów do Akademii polega na wypełnieniu kwestionariusza osobowego oraz napisania eseju w formularzu znajdującym się na stronie www.paga.org.pl. II etap rekrutacji polegać będzie na przeprowadzaniu przez Komisję rozmów kwalifikacyjnych oraz testu merytorycznego.

I Edycja Akademii realizowana w 2006 r. zakończyła się dużym sukcesem – aż 18 z 20 Stypendystów Akademii po zakończeniu stażu otrzymało propozycję przedłużenia stażu lub podjęcia pracy!

Patronat medialny nad II Edycją Akademii objęli: TVN 24, Onet.pl, Radio PIN, Rzeczpospolita, Newsweek, Forbes, Harvard Business Review, Gazeta Bankowa, oraz miesięcznik Semestr i Manko.

Rekrutacja potrwa do 26 marca 2007 r.

Wszystkie informacje na temat projektu można znaleźć na stronie www.paga.org.pl