Dni kariery

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Wrocławska edycja DNI KARIERY 2007 odbędzie się 27 marca w Hotelu Panorama Mercure przy pl. Dominikańskim 1 w godzinach 9.00 – 16.00 – targi pracy, praktyk i staży.  Oficjalne otwarcie targów nastąpi o godzinie dziesiątej.

Przez trzy porzedzające dni i w dzień targów – 20–23, 26 marca na terenie trzech największych uczelni: Akademii Ekonomicznej, Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego będą się odbywały warsztaty, szkolenia i case study prowadzne przez wrocławskie i globalne firmy treningowe, headhunterskie, korporacyjne zespoły trenerów. Wszystkie szkolenia są bezpłatne i są częścią AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI.

Patronat nad naszym projektem objeli:

Podczas DNI KARIERY 2006 w targach wezmą udział  35 firm lokalnych i globalnych:

Podczas AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI przeprowadzone zostanie ok. 45 szkoleń. Oto kilka z nich: