Spotkaj się z firmą MASTERFOODS

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Spotkaj się z firmą MASTERFOODS już 18.04.2007

Stwórz swoją przyszłość biorąc udział w jednym z trzech programów rozwojowych proponowanych przez firmę Masterfoods:
 Program Praktyk Letnich
 Program Rozwoju Specjalistów
 Leadership Development Programme
Dowiedz się wszystkiego o firmie i aplikowaniu od samego źródła. Już 18 kwietnia 2007 roku w budynku E w godzinach od 8 – 14 będziecie mieli możliwość porozmawiania o waszej przyszłości z przedstawicielem firmy Masterfoods.
 Jeśli jesteście zainteresowani płatnymi praktykami letnimi, programami rozwojowymi, lub po prostu chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o firmie, zapraszamy do budynku E (parter) od godziny 8:00 do 14:00.

Opis Programów rozwojowych

Program Praktyk Letnich  2007  "TWÓRZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ"

Pomysł na niepowtarzalne spędzenie trzech letnich miesięcy - Program Praktyk Letnich w Masterfoods Polska.
Program Praktyk Letnich to propozycja dla studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów. Trwa 2 lub 3 miesiące. W trakcie Programu Praktyk  Letnich w Masterfoods Polska realizujesz projekt wynikający z realnych potrzeb biznesowych firmy. Nie zastępujesz osób przebywających na urlopie - masz samodzielne stanowisko i opiekę bezpośredniego przełożonego. Projekt realizujesz w wybranym dziale: Marketingu, Sprzedaży, IT, Personalnym, Logistyki, Produkcyjnym, Zakupów, Inżynieryjnym, Finansowym lub Badań i Rozwoju.
W liście motywacyjnym prosimy Cię o określenie w jakich działach chciałbyś odbyć praktykę. Podczas procesu rekrutacji postaramy się dostosować Twoje oczekiwania do posiadanych kompetencji  I wspólnie o nich porozmawiamy.
W czasie trwania praktyk stajesz się pełnoprawnym współpracownikiem Masterfoods Polska. Podpisujesz umowę o pracę, otrzymujesz comiesięczne wynagrodzenie (3300 brutto), korzystasz z dotowanej przez firmę stołówki, możesz brać udział w zajęciach sportowych sponsorowanych przez firmę, otrzymujesz ubezpieczenie medyczne.
Jako praktykantowi przysługuje Ci ponad to bezpłatne zakwaterowanie w trzy gwiazdkowym hotelu I codzienny transport do pracy.
Podczas Praktyk Letnich w Masterfoods masz możliwość poznania kultury organizacyjnej firmy, sposobu funkcjonowania międzynarodowej korporacji I sprawdzenia siebie w pracy pełnej wyzwań.

Program Rozwoju Specjalistów

Programy Rozwoju Specjalistów organizowane są w różnych działach naszej firmy. W trakcie 2 lat trwania programu realizujesz trzy niezależne projekty – doskonalisz swoje umiejętności i zgłębiasz tajniki interesującej Cię dziedziny.

Pozwoli Ci to na dynamiczny rozwój i zostanie wysokiej klasy specjalistą. Jeśli już dziś wiesz, że Twoją pasją jest np. marketing i sprzedaż, inżynieria, produkcja, badania i rozwój czy finanse – dołącz do nas!

Szczegóły:
Program Rozwoju Specjalistów w dziale Badań i Rozwoju
Program Rozwoju Specjalistów w Dziale Finansów
Program Rozwoju Specjalistów w dziale Marketingu i Sprzedaży
Program Rozwoju Specjalistów w Dziale Inżynieryjnym

Leadership Development Programme

Jest wyróżniającym się na rynku programem menedżerskim  dla wyróżniających się osób.
Jeśli chcesz zostać Managerem w ciągu dwóch lat proponujemy Leadership Development Programme. Podczas programu  realizujesz  trzy indywidualnie zaplanowane projekty w różnych działach firmy współpracując z wysokiej klasy specjalistami. Masz  również okazję poznać zasady funkcjonowania korporacji ,oraz podczas pracy nad jednym z projektów wyjechać do zagranicznego oddziału firmy.
Każdy etap  programu przynosi nowe coraz większe wyzwania. Mentor czuwający nad Twoim rozwojem  wspiera Cię podczas trwania całego projektu. Razem przygotowujecie indywidualny plan rozwoju, który pomoże w wyznaczeniu Twojej ścieżki kariery.
Po dwóch latach pracy i pozytywnym zakończeniu programu awansujesz do stanowiska Menadżera by rozpocząć pracę ze swoim nowym zespołem i nowymi projektami.
Od momentu rozpoczęcia współpracy podpisujesz umowę na czas nieokreślony i korzystasz z wszystkich benefitów pracowniczych