Konkurs na wynajem pomieszczeń na prowadzenie działalności gastronomicznej

UNIWERSYTET EKONOMICZNY we WROCŁAWIU
                        53-345 Wrocław , ul. Komandorska 118/120
                            ogłasza pisemny konkurs na wynajem pomieszczeń  na prowadzenie działalności
              gastronomicznej w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego

Przedmiotem konkursu jest wynajem pomieszczeń na prowadzenie działalności gastronomicznej w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu  przy ul. Kamiennej 43-59  o powierzchni około 72 m2.
Pomieszczenia (w załączeniu mapka)  przeznaczone są  na przygotowywanie i sprzedaż detaliczną napojów zimnych, pakowanych przez producenta, napojów gorących (kawa, herbata), oraz posiłków ciepłych przygotowywanych na bazie gotowych wyrobów i  półproduktów.

Mapka obiektu