Inauguracja specjalności partnerskiej we Wrocławskim Parku Technologicznym

3 kwietnia 2017 w sali konferencyjnej budynku Sigma Wrocławskiego Parku Technologicznego odbyła się inauguracja oraz pierwsze zajęcia warsztatowe realizowane w obiektach WPT w ramach nowej specjalności „INNOWACJE RYNKOWE – PROJEKTOWANIE I WDRAŻANIE”. Specjalność została uruchomiona w roku akademickim 2016/2017 i dostępna jest w ofercie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na studiach II stopnia (magisterskich), kierunku Zarządzanie, na Wydziale Nauk Ekonomicznych. To innowacyjny projekt oparty na metodyce Design Thinking, realizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu w partnerstwie z Wrocławskim Parkiem Technologicznym, który został wyróżniony na forum międzynarodowym w konkursie POLISHOPA HONEYCOMBS AWARD 2016 w kategorii EDUKACJA – najlepsze inicjatywy powstałe w Polsce.

img_20170403_123615img_20170403_095854

Studentów w imieniu WPT powitał Pan Marek Winkowski (wiceprezes zarządu, dyrektor ds. inwestycji, badań i rozwoju) oraz Pani Sylwia Wójtowicz (zastępca dyrektora ds. komercjalizacji i rozwoju). Studenci wzięli udział w warsztatach „Praktycznie o DT, czyli projektowanie zorientowane na użytkownika”, prowadzonych przez opiekunki specjalności – dr Sylwię Wronę oraz dr Monikę Hajdas. Podczas wizyty zapoznali się także z potencjałem Wrocławskiego Parku Technologicznego, zwiedzając należące do niego obiekty.
Szerzej na temat specjalności „INNOWACJE RYNKOWE – PROJEKTOWANIE I WDRAŻANIE”: http://www.ue.wroc.pl/wydzial_ne/10006/specjalnosc_innowacje_rynkowe_projektowanie_i_wdrazanie_ii.html

document-page-001_1