Preludium 15 - warsztaty dla doktorantów

Centrum Obsługi Badań Naukowych serdecznie zaprasza na warsztaty praktyczne dla doktorantów dotyczące zasad aplikowania o grant w ramach konkursu PRELUDIUM 15. Konkurs skierowany jest do osób rozpoczynających karierę naukową nieposiadających stopnia naukowego doktora.

W trakcie warsztatów dowiecie się Państwo:

Wyjaśnimy także co robić w sytuacjach niestandardowych, podpowiemy jak zaplanować hipotezy badawcze i opisywać poszczególne elementy wniosku, aby zwiększyć swoją szansę na grant.
Zasugerujemy, kto z pracowników uczelni byłby w stanie skonsultować pomysł na grant oraz zweryfikować treść wniosku, przed złożeniem w NCN.

Zasady aplikowania do konkursu
Jak skutecznie przygotować wniosek o grant?

Terminy i miejsce warsztatów:
25.04.2018 w godzinach 16:30-20:00
Sala 213 A