Ostatnie 5 miejsc na szkolenia z B+R i IP

Niepowtarzalna okazja udziału w certyfikowanych szkoleniach i warsztatach z komercjalizacji B+R oraz IP dla pracowników naukowych UE – punktowanych (4 pkt) w okresowej ocenie pracowników!

Serdecznie zapraszamy do udziału. Zgłoszenia prosimy kierować na adres cdzr@ue.wroc.pl lub składać osobiście w biurze projektu: 206 bud.  B u pani inż. Beaty Bieleckiej.
Dr Zbigniew Dokurno – Dyrektor CDZR i dr inż. Joanna Harasym – Kierownik Projektu Patent Plus

Program i nowe terminy szkoleń

Trenerzy

Formularz 1: Regulamin szkoleń IP

Formularz 2: Regulamin seminariów IP

Formularz 3: Regulamin warsztatów IP

Certyfikowane szkolenia i warsztaty z komercjalizacji B+R oraz IP dla pracowników naukowych UE – punktowane (4 pkt) w okresowej ocenie pracowników!
Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników naukowych oraz naukowo –dydaktycznych naszej Uczelni do uczestnictwa w bezpłatnych, certyfikowanych szkoleniach i warsztatach poświęconych zagadnieniom zarządzania własnością intelektualną oraz komercjalizacji i rozwoju działalności B+R. Zajęcia złożone są z trzech modułów, obejmują 5 dni szkoleniowych i kończą się uzyskaniem certyfikatów. Szkolenia są finansowane ze środków NCBiR w ramach grantów uzyskanych w programach: Kreator innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej oraz Patent Plus. Organizatorem szkoleń jest Centrum Doskonałości dla Zrównoważonego Rozwoju przy UE we Wrocławiu, obsługujące oba granty.
Decyzją Prorektor ds. Nauki – prof. dr hab. inż. Marii Wandy Kopertyńskiej (zob. zał. Rekomendacje), uczestnictwo pracownika UE w pełnym cyklu szkoleń potwierdzone uzyskaniem certyfikatów, zostaje premiowane 4 punktami w ocenie  okresowej pracowników, jako zadanie zlecone przez Prorektora.
Zainteresowane osoby zapraszamy do składania podpisanych trzech formularzy zgłoszeniowych (załączniki nr 1 - odrębne dla każdego modułu z uwagi na formalne wymogi projektów) za pośrednictwem poczty elektronicznej: cdzr@ue.wroc.pl lub osobiście w biurze Projektu ( 206 B ) u Pani Sekretarz inż. B. Bieleckiej, w godz. od 9  do 14. (tel. 71 3680 177 ). Pozostałe dokumenty należy dostarczyć najpóźniej w pierwszym dniu szkolenia. Terminy, profile trenerów oraz program szkoleń przedstawiono w załącznikach.
Rekomendacje