Wizyta europosła dr. Janusza Lewandowskiego

14 marca 2016 r. gościem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu był dr Janusz Lewandowski - znany polski ekonomista, doktor honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w latach 1974-1984 pracownik naukowy Uniwersytetu Gdańskiego, komisarz Unii Europejskiej ds. Budżetu w latach 2010-2014, obecnie poseł do Parlamentu Europejskiego.

Dr Janusz Lewandowski wygłosił wykład zatytułowany ”Budżet Unii Europejskiej - szanse dla studentów”, z którego m.in. można się było dowiedzieć jakie Unia Europejska proponuje programy wspierające studentów i absolwentów, jakie są sposoby dotowania działalności gospodarczej, jak pozyskiwać granty dla organizacji studenckich oraz jakie realne szanse mają studenci na korzystanie z unijnych środków.

Prezentacja