Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław

Budynek DCINiE (budynek biblioteki), biuro nr 1 

e-mail: uip@ue.wroc.pl
tel. (71) 36 80 858
tel. (71) 36 90 681

mapa_uew_140425


dr hab. Joanna Hołub-Iwan
Dyrektor Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości
e-mail: joanna.holub-iwan@ue.wroc.pl

Izabella Dziedzic
Specjalista 
e-mail: izabella.dziedzic@ue.wroc.pl

dr Aleksandra Burdukiewicz
Kierownik Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji oraz Komercjalizacji
e-mail: aleksandra.burdukiewicz@ue.wroc.pl 

mgr Anna Ziarko
Kierownik ds. rozwoju
e-mail: anna.ziarko@ue.wroc.pl

Natalia Fuczko
Specjalista ds. administracyjnych
e-mail: natalia.fuczko@ue.wroc.pl

Aneta Adamska
Specjalista ds. administracyjnych
e-mail: aneta.adamska@ue.wroc.pl

mgr Tomasz Sajewski
Kierownik ds. rozwoju Rebel Campus
e-mail: tomasz.sajewski@ue.wroc.pl

mgr inż. Aleksandra Flis
Specjalista ds. marketingu i promocji projektów
e-mail: aleksandra.flis@ue.wroc.pl

mgr inż. Rafał Sterczyński 
Specjalista ds. administracyjnych
e-mail: rafal.sterczynski@ue.wroc.pl

mgr Michał Terlecki
Specjalista ds. relacji z klientami
e-mail: michal.terlecki@ue.wroc.pl

dr inż. Agnieszka Faron – Okoniewska
Specjalista ds. koordynacji i administracji projektów
e-mail: agnieszka.faron-okoniewska@ue.wroc.pl



    

inqube_logo_cmyk_uip_pion_kolor___kopia_1

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem