inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Wielka 67, 53-340 Wrocław

Budynek inQUBE (dawniej budynek O)

e-mail: uip@ue.wroc.pl
tel. (71) 36 80 858
tel. (71) 36 90 681

Strona WWW: www.inqube.pl

inqube_logo_cmyk_uip_pion_kolor___kopia_1



dr hab. Joanna Hołub-Iwan
Dyrektor Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości
e-mail: joanna.holub-iwan@ue.wroc.pl

dr Aleksandra Burdukiewicz
Zastępca Dyrektora
Kierownik Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji oraz Komercjalizacji
e-mail: aleksandra.burdukiewicz@ue.wroc.pl 

Administracja: 

Ewelina Niżyńska - Seniuta
Specjalista
e-mail: ewelina.nizynska-seniuta@ue.wroc.pl

dr inż. Agnieszka Faron – Okoniewska
Specjalista ds. koordynacji i administracji projektów
e-mail: agnieszka.faron-okoniewska@ue.wroc.pl

Startup House: 

mgr Marta Puć – Patryło  
Kierownik Startup House inQUBE
e-mail: marta.puc-patrylo@ue.wroc.pl

Anna Koplin  
Specjalista ds. obsługi rezydentów
e-mail: anna.koplin@ue.wroc.pl

Doradca klienta MŚ
e-mail: agnieszka.batura@ue.wroc.pl

Karolina Frankiewicz  
Doradca zawodowy
e-mail: karolina.frankiewicz@ue.wroc.pl

lic. Bartosz Węgrzyn  
Recepcja
e-mail: bartosz.wegrzyn@ue.wroc.pl

Joanna Szwedo 
Recepcja
e-mail: joanna.szwedo@ue.wroc.pl


inQUBE Consulting: 

mgr Michał Terlecki 
Koordynator procesów consultingowych
e-mail: michal.terlecki@ue.wroc.pl

Projekty – granty na usługi doradcze:  

Natalia Fuczko
Specjalista ds. administracyjnych
e-mail: natalia.fuczko@ue.wroc.pl

Aneta Adamska
Specjalista ds. administracyjnych
e-mail: aneta.adamska@ue.wroc.pl

Marketing: 

Marta Burczyk
Specjalista
e-mail: marta.burczyk@ue.wroc.pl

mgr inż. Aleksandra Flis
Specjalista ds. marketingu i promocji projektów
e-mail: aleksandra.flis@ue.wroc.pl

mgr inż. Rafał Sterczyński 
Specjalista ds. administracyjnych
e-mail: rafal.sterczynski@ue.wroc.pl


mapa_uew_140425




      


zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem