Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław

Budynek DCINiE (budynek biblioteki), biuro nr 1 

e-mail: uip@ue.wroc.pl
tel. (71) 36 80 858
(71) 36 90 681

mapa_uew_140425


dr hab. Joanna Hołub-Iwan
Dyrektor Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości
e-mail: joanna.holub-iwan@ue.wroc.pl

Anna Ziarko
Kierownik ds. rozwoju
e-mail: anna.ziarko@ue.wroc.pl

Natalia Fuczko
Specjalista ds. administracyjnych
e-mail: natalia.fuczko@ue.wroc.pl

Aleksandra Wójcik (Pałac)
Specjalista ds. zarządzania relacjami z klientami
e-mail: aleksandra.wojcik@ue.wroc.pl

Krystian Olek
Specjalista ds. finansowania projektów
e-mail: krystian.olek@ue.wroc.pl

dr inż. Agnieszka Faron – Okoniewska
Specjalista ds. koordynacji i administracji projektów
e-mail: agnieszka.faron-okoniewska@ue.wroc.pl

Aleksandra Flis
Specjalista ds. marketingu i promocji projektów
e-mail: aleksandra.flis@ue.wroc.pl

  

inqube_logo_cmyk_uip_pion_kolor___kopia_1

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem