Wyjazdy pracowników w celach szkoleniowych - STT

Wyjazdy pracowników uczelni w celach szkoleniowych - STT

Pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu mogą wyjeżdżać do instytucji zagranicznych, np. uczelni partnerskich, przedsiębiorstw, organizacji, instytucji edukacyjnych w celu doskonalenia umiejętności i kwalifikacji potrzebnych w pracy, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy w danej dziedzinie (udział w szkoleniu, seminarium, warsztatach z elementami szkolenia, wizyta typu work shadowing itp.).

Długość trwania wyjazdu:

Minimum 2 dni

Jakie są warunki finansowe wyjazdów?

Środki z programu Erasmus+ są przeznaczone na dofinansowanie kosztów podróży i utrzymania za granicą. Kwota stypendium zależy od długości pobytu oraz kraju docelowego (patrz dokument: Zasady wyjazdów pracowników w celach szkoleniowych).

REKRUTACJA NA WYJAZDY W ROKU 2017/2018

Informacje o osobach zakwalifikowanych na wyjazd można uzyskać u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus

DOKUMENTY:

ZASADY WYJAZDÓW TYPU STT W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018

WYKAZ UCZELNI PARTNERSKICH ORAZ ILOŚĆ DOSTĘPNYCH MIEJSC

PODANIE O WYJAZD

TRAINING AGREEMENT

PODATEK DOCHODOWY OD STYPENDIÓW ERASMUS
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROZWOJU I FINANSÓW
z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie zaniechania poboru podatku dochodowego od osób fizycznych od niektórych dochodów (przychodów) podatników podatku dochodowego od osób fizycznych.