Zespół Promocyjny

Renata Bartkowiak
Centrum Promocji
Specjalistka ds. marketingu
bud. E, pok. 105
E-mail:  renata.bartkowiak@ue.wroc.pl
Tel.:  71 3680 935

Tamara Chorążyczewska
Centrum Promocji
Redaktorka
bud. E, pok. 106
E-mail:  Tamara.Chorazyczewska@ue.wroc.pl
Tel.:  71 36 80 644

Ewelina Wąs
Centrum Promocji
Specjalistka ds. mediów społecznościowych
bud. E, pok. 106
ewelina.was@ue.wroc.pl 
Tel.:71 36 80 945
kom. 510 052 207

Barbara Kułak
Centrum Promocji
Specjalistka ds. organizacyjnych  
Bud. E, pok.105 
barbara.kulak@ue.wroc.pl 

Marta Burczyk
Centrum Promocji
Specjalistka ds. marketingu
E-mail:  marta.burczyk@ue.wroc.pl
Tel.:  +48 513 340 845

Sonia Mozel
Centrum Promocji
Redaktorka
Bud. E, pok. 105  
E-mail:  sonia.mozel@ue.wroc.pl

Adrian Nowotarski
Centrum Promocji
Specjalista ds. organizacji wydarzeń
Bud. E, pok. 105
adrian.nowotarski@ue.wroc.pl   
tel.: 71 36 80 935

Wojciech Sokolnicki
Centrum Promocji
Gł. specjalista 
Bud. E, pok. 105 
Wojciech.Sokolnicki@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 935

Beata Jasiak
Centrum Promocji
Specjalistka 
bud. E, pok. 106
E-mail:  beata.jasiak@ue.wroc.pl
Tel.:  71 3680 945

Adam Sobierajski
Centrum Promocji
Grafik internetowy
bud. E, pok. 106
adam.sobierajski@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 789

Klaudia Węgłowska
Centrum Promocji
Specjalistka ds. marketingu
bud. E, pok. 106
klaudia.weglowska@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 644

Tomasz Prałat
Centrum Promocji
bud. E, pok. 106







zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem