Terminy rekrutacji na studia niestacjonarne

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Harmonogram rekrutacji na I rok studiów niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia
 w roku akademickim 2016/2017

I.    30.04.2016 do 28.09.2016 do godziny 23:59 - termin elektronicznej rejestracji kandydatów – w tym czasie kandydat zobowiązany jest:
•    wypełnić zgłoszenie rekrutacyjne on-line,
•    wypełnić ankietę osobową,
•    wnieść opłatę rekrutacyjną w wysokości określonej zarządzeniem Rektora za  kierunek, na który dokona zgłoszenia. Opłatę należy wnieść na indywidualne konto rozliczeniowe, którego numer pojawi się w zgłoszeniu rekrutacyjnym. Opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi. Wyjątek stanowi sytuacja, kiedy z powodu zbyt małej liczby kandydatów kierunek nie zostanie uruchomiony.

II.    27.06.2016 do 28.09.2016 r. do godz. 15:00  - termin składania kompletu dokumentów

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna ma prawo do podjęcia decyzji o przedłużeniu rekrutacji na studia niestacjonarne na wskazane kierunki, jeżeli po 28.09.2016 r. nie zostanie wypełniony limit przyjęć.