The CGMA Finance Leadership Program (FLP)

O Programie CGMA FLP

CIMA umożliwia studentom Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu korzystanie z nowej, cyfrowej ścieżki do zdobycia tytułu CGMA – Finance Leadership Program (CGMA FLP).

Program FLP pozwala na zdobycie Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA na poziomie operacyjnym i poziomie zarządzania.

To najnowocześniejsze na rynku rozwiązanie e-learningowo-egzaminacyjne obejmujące zakresem merytorycznym sylabus Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA. Pozwala ono w inteligentny i intuicyjny sposób rozwinąć kompetencje finansowe i przywódcze oraz odkryć świat nowych możliwości zawodowych zarezerwowanych tylko dla posiadaczy dyplomu CIMA.

W ramach CGMA Finance Leadership Programme otrzymasz dostęp do platformy online, co umożliwi Ci pracę w indywidualnym tempie. Materiały dydaktyczne obejmują testy, przykłady z praktyki i studia przypadków pozwalające na zrealizowanie wszystkich efektów wskazanych w sylabusach CIMA. Proces nauczania jest oparty w większości na interaktywnych ćwiczeniach symulujących realne sytuacje ze świata biznesu.

Zacznij już teraz!

Jak to działa?

Ten wygodny, spersonalizowany i kompleksowy program oferuje intuicyjny interfejs oraz interesujące treści, a także umożliwia śledzenie swoich postępów. Wszystkie materiały są dostępne w języku angielskim. Dzięki temu wzmacniasz swoje kompetencje językowe, niezbędne na egzaminie Case Study.

Obejrzyj krótkie demo:

Struktura CGMA Finance Leadership Program

Nauka w Programie CGMA FLP odbywa się w cyfrowym spersonalizowanym środowisku w ramach kompleksowego pakietu subskrypcyjnego. CGMA FLP umożliwia kształcenie i weryfikację nabytej wiedzy w indywidualnym tempie.

Jesteś zwolniony ze wszystkich zewnętrznych egzaminów testowych. Aby otrzymać Kwalifikację Profesjonalną CGMA, przystępujesz do tylko jednego egzaminu: Case Study, odpowiednio na poziomie operacyjnym lub zarządzania.

Egzaminy Case Study (CS) można zdawać w centrum egzaminacyjnym lub online, dzięki czemu doświadczenie korzystania z Programu może być w pełni cyfrowe.

Najważniejsze zalety Programu CGMA FLP

• Wszystkie materiały do nauki i weryfikacji wiedzy potrzebne do uzyskania Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA.
  • Dołączony kurs przygotowawczy do egzaminu Case Study.
  • Ćwiczenia interaktywne.
  • Symulacje biznesowe.
  • Dostęp do materiałów i opracowań przygotowujących do egzaminu opartego na studium przypadku.
  • Możliwość pomijania opanowanych tematów dzięki wstępnej weryfikacji wiedzy.
  • Certyfikaty umiejętności (Skills Certificates) po ukończeniu wybranych partii materiału.
  • Możliwość ustalenia tygodniowych celów nauki.
  • Jedno podejście do egzaminu Case Study ujęte w rocznej subskrypcji.

Warunki uczestnictwa

Program CGMA® FLP jest dostępny dla wszystkich studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Nauka w Programie CGMA® Finance Leadership rozpoczyna się od poziomu operacyjnego. Studenci UEW nie muszą posiadać CIMA Certificate in Business Accounting.

Jeśli studiujesz na kierunku RIC lub FIR, możesz zdobyć kwalifikację na poziomie zarządzania na drugim stopniu studiów.

Wszystkie materiały edukacyjne i egzaminy są w języku angielskim. Wymagany jest poziom co najmniej B2 (wyższy średnio zaawansowany wg CEFR).

Udział w Programie wiąże się z uiszczeniem opłaty susbkrypcyjnej.

Opłaty

Koszt uczestnictwa w Programie to koszt rocznej subskrypcji (GBP 235), który obejmuje dostęp do materiałów e-learningowych, kursu przygotowawczego do egzaminu oraz jednego podejścia do egzaminu opartego na studium przypadku (Case Study).

Jak zarejestrować się do CGMA Finance Leadership Program?

Zgłoszenia do Programu CGMA® Finance Leadership należy wysyłać pocztą e-mail na skrzynkę Koordynatora Programu CIMA na Uczelni: dr hab. Agnieszki Bem, prof. UEW (agnieszka.bem@ue.wroc.pl).

Zapisani studenci otrzymają od Koordynatora Programu voucher, który umożliwia rejestrację na stronie https://enroll.cgma.org/.

Po opłaceniu rocznej subskrypcji (GBP 235) studenci otrzymują dostęp do platformy CGMA FLP, wszystkich materiałów e-learningowych, kursu przygotowawczego do egzaminu oraz jednego podejścia do egzaminu opartego na studium przypadku (Case Study).