Rekrutacja do Programu CIMA na UEW rozpoczęła się!

Rekrutacja do Programu CIMA na UEW rozpoczęła się!

To szansa, aby w 100 procentach wykorzystać swoje studia i spełnić ambitne cele zawodowe!

Association of International Certified Professional Accountants wraz Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu realizuje Program CIMA na Uczelni, który umożliwia studentom zdobycie kwalifikacji profesjonalnej w zakresie rachunkowości zarządczej jeszcze w trakcie studiów.

Spotkanie informacyjne: 9 listopada o godzinie 16:00 w formie hybrydowej w budynku CKU (sala 111) oraz za pośrednictwem aplikacji Teams na kanale GRP2022_CIMA_spotkanie informacyjne (kod: i38c6fr).