Przedmioty ogólne do wyboru wybrane przez studentów V roku ( roku akademicki 2010/2011)

Zasady

W ramach realizacji planu studiów studenci wybrali 2 wykłady do wyboru – ogólne, spośród których jeden będzie realizowany w semestrze zimowym, natomiast drugi w semestrze letnim:

Wybrane wykłady

Semestr 9

1. Projekty finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Aplikowanie i zarządzanie: dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha, dr inż. Urszula Załuska – KPiAG
  2. Public Relations: dr Magdalena Daszkiewicz, dr Paweł Waniowski – IMark.
  3. Rynek mediów: dr Magdalena Sobocińska – IMark.
  4. Strategie przedsiębiorstw w praktyce: dr hab. Andrzej Kaleta, prof. UE – KZS
  5. Socjotechnika w biznesie: dr Łukasz Jurek – KSiPS

Semestr 10

1. Internet w działaniach marketingowych przedsiębiorstw: dr Magdalena Sobocińska – IMark.
  2. Kultura przedsiębiorczości: dr Magdalena Rojek- Nowosielska – KSiPS
  3. Ekonomia w starzejącym się społeczeństwie: dr Łukasz Jurek – KSiPS
  4. Społeczeństwo konsumpcyjne, dr hab Wiesław Wątroba, prof UE - KSiPS.