Koło Naukowe Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa

Koło Naukowe Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa

Założyciele Koła Naukowego są aktywnymi członkami Dolnośląskiego Oddziału TNOiKu. Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa to organizacja założona w 1925 roku, zajmująca się przede wszystkim upowszechnianiem wiedzy o profesjonalnym zarządzaniu. Współpracuje z wieloma polskimi organizacjami, m.in. Federacją Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych NOT, Klubem 500, Krajową Izbą Gospodarczą czy Polskim Towarzystwem Ekonomicznym. Od wielu lat TNOiK jest aktywnym członkiem Światowej Rady Zarządzania (CIOS), Europejskiej Rady Zarządzania (CECIOS) i EFMD. Współpracuje m.in. z The Institute of Management Foundation (Wielka Brytania) i RKW (Niemcy) oraz z organizacjami z krajów Europy Środkowo - Wschodniej. Studenci zrzeszeni w Kole Naukowym TNOiKu zyskują możliwość uczestniczenia w wielu interesujących inicjatywach o charakterze naukowym i praktycznym.

Opiekunowie Koła:
dr Dominika Bąk-Grabowska (dominika.bak-grabowska@ue.wroc.pl)
dr Piotr Szymański (piotr.szymanski@ue.wroc.pl)
Katedra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstwa