XXI DFN - zapraszamy do tworzenia programu

Szanowni Państwo,

w imieniu Uczelnianego Koordynatora DFN dr inż. Agnieszki Orkusz zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie imprez do organizowanej XXI edycji Dolnośląskiego Festiwalu Naukiwykładów, pokazów, wystaw, warsztatów, prezentujących w przystępny sposób obszar badawczy jednostek, zainteresowania naukowe pracowników, obszar działań kół naukowych.
Dolnośląski Festiwal Nauki to znakomita okazja do promowania oferty edukacyjnej naszych Wydziałów!

Wieloletnie doświadczenia wskazują, że szczególnym zainteresowaniem wśród gości festiwalu cieszą się pokazy i warsztaty.

W ostatnich latach obserwuje się również niezwykłe zainteresowanie imprezami Festiwalu w miastach regionu, gdzie mieszkają nasi przyszli potencjalni studenci. Zachęcamy zatem jednostki do przygotowania wykładów o ciekawej, związanej ze specyfiką kierunku tematyce oraz połączenia z nimi krótkiego bloku informacyjnego o ofercie edukacyjnej.

Hasło tegorocznej edycji Festiwalu brzmi „1918-2018”

Dolnośląski Festiwal Nauki na naszej uczelni we Wrocławiu będzie odbywać się w dniach

21 września (piątek),  24-26 września (poniedziałek-środa) 2018 r., a w regionie:

• Legnica                                         27.09 - 28.09.2018
  • Bystrzyca Kłodzka                       04.10 – 05.10.201
  • Głogów                                         10.10 – 11.10.2018
  • Jelenia Góra                     11.10 - 12.10.2018 zmiana terminu DFN w Jeleniej Górzezw związku z jubileuszem Wydziału EZiT
  • Wałbrzych                                    15.10 – 26.10.2018
  • Zgorzelec                                     18.10 – 19.10.2018
  • Lubin                                            18.10 – 19.10.2018
  • Ząbkowice Śląskie                      24.10 – 26.10.2018
  • Bolesławiec                                 25.10 – 26.10.2018
  • Dzierżoniów                                25.10 – 26.10.2018

Park Wiedzy odbędzie się w weekend 15-16 września w godz. 11-15 na terenie Promenady Staromiejskiej we Wrocławiu.

Serdecznie zachęcamy również do zgłaszania imprez interaktywnych w szkołach (za imprezę otrzymują Państwo wynagrodzenie, koszty transportu do szkoły pokrywane są ze środków DFN) oraz imprez w ramach Parku Wiedzy.

W załączniku znajdą Państwo formularze zgłoszeniowe XXI DFN – jedna impreza zgłaszana jest na jednym formularzu, formularze różnią się, w zależności od imprezy.
Formularz nr 1 imprezy w regionie

Formularz nr 2 ogólny, imprezy stacjonarne

Formularz nr 3 pokazy interaktywne

Formularz nr 4 park wiedzy
  Prosimy o przysyłanie wypełnionych formularzy do dnia:
  • 4 marca 2018   imprezy w regionie (np. Jelenia Góra, Wałbrzych);
  • 31 marca 2018 imprezy stacjonarne na uczelni, imprezy interaktywne w szkołach, Park Wiedzy

na adres: agnieszka.orkusz@ue.wroc.pl

W razie jakichkolwiek problemów, wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z dr inż. Agnieszką Orkusz - Uczelnianym Koordynatorem DFN: e-mail: agnieszka.orkusz@ue.wroc.pl