Święto Uczelni 2015

Rektor i Senat Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu serdecznie zapraszają na obchody Święta Uczelni 5 marca 2015 roku.

Program obchodów Święta Uczelni

Uroczystość odbędzie się w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego

Godz. 11.00 - otwarcie wystawy prac plastycznych prof. Antoniego Smoluka ilustrowanych wierszami haiku autorstwa prof. Stanisławy Bartosiewicz (hol budynku CKU)
Godz. 12.00, Aula CKU
I. Otwarcie uroczystości i wystąpienie JM Rektora prof. zw. dr. hab. Andrzeja Gospodarowicza
II. Nadanie prof. dr. Hubertowi Österle tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
III. Honorowe promocje na stopień doktora habilitowanego
IV. Wręczenie statuetki Kryształowego Alumnusa
V. Wręczenie  medali „Zasłużony dla  Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”
VI. Wręczenie nagród i odznaczeń
VII. Recital chóru Ars Cantandi

Uroczystości towarzyszy wystawa z okazji 60-lecia Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

We would like to inform you about the decision of the Senate of the Wrocław University of Economics of December 18, 2014 on awarding the degree of Doctor Honoris Causa to Professor Hubert Oesterle, an outstanding researcher, Professor Emeritus of Business and Information Systems, past Director of the Institute of Information Management at the University of St. Gallen and President of the Board of Directors of the Business Engineering Institute St. Gallen AG.