Zasady obsługi studentów w czasie pandemii

OGÓLNE ZASADY OBSŁUGI STUDENTÓW W UCZELNI

1. Wizyty interesantów należy ograniczyć do niezbędnego minimum, realizując obsługę administracyjną w sposób zdalny.
2. Wnioski, podania i odwołania składane do Rektora, Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia, Dziekana ds. Studenckich należy kierować wyłącznie na adresy e-mail pracowników właściwych biur lub dziekanatu (nie zaś na imienne adresy e-mail, Rektora, Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia, lub Dziekana ds. Studenckich).
3. Podania do Prodziekana ds. Studenckich dotyczące warunkowego zaliczenia semestru
i warunkowego wpisu na kolejny semestr, powtarzania semestru, przedłużenia sesji, powinny być kierowane z wykorzystaniem systemu USOS. Podania do Prodziekana ds. Studenckich dotyczące innych spraw niż wskazane wyżej, powinny być kierowane wyłącznie na adresy e-mail pracowników dziekanatu. Znajdź odpowiednią osobę do kontaktu z Dziekanatu: Stopień I, Stopień II
4. Po rozpatrzeniu sprawy decyzja przekazywana jest studentowi poprzez USOSweb lub e-mailem.

OBSŁUGA STUDENTA W DZIEKANACIE

1. Dopuszcza się osobistą wizytę w Dziekanacie, w szczególności w celu odbioru dokumentów.
2. Czas przebywania w Dziekanacie należy skrócić do niezbędnego minimum. W związku z tym, Student powinien wcześniej zgłosić zapotrzebowanie na dokumenty (np. zaświadczenie, odbiór dyplomu) do odpowiedniej osoby, obsługującej jego kierunek studiów. Znajdź odpowiednią osobę do kontaktu z Dziekanatu: Stopień I, Stopień II
3. W dziekanacie może przebywać tylko 1 Student.
4. Studenci oczekujący przed Dziekanatem mają obowiązek zachowywać dystans społeczny między sobą, wynoszący min. 1,5 m.
5. Student wchodząc do budynków Uczelni i do Dziekanatu zobowiązany jest posiadać maskę zasłaniającą usta i nos, własny długopis oraz zdezynfekować ręce.
6. Studenci nieprzestrzegający powyższych procedur nie będą obsługiwani.

DZIEKAN DS. STUDENCKICH

dr hab. inż. Anna Cierniak-Emerych, prof. UEW