Rok 2008

Spotkanie z europosłanką Lidią Geringer de Oedenberg

02.12.2008, wtorek 2 grudnia 2008 roku o godz. 14:00 w sali P
Tematem spotkania, organizowanego w ramach Forum Edukacji Biznesowej, będą możliwości osobistego rozwoju, kariery i odbywanie praktyk studenckich w eurostrukturach. W zakładce www.feb.ue.wroc.pl  - pliki do pobrania - znajdują się interesujące materiały m.in. adresy www instytucji unijnych oferujących staże. Więcej na ten temat opowie nasz gość.  Pieczęć FEB-u na Karcie Słuchacza jest podstawą starania się o usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach zaplanowanych w godzinach spotkania z Lidią Geringer de Oedenberg. Forma takiego usprawiedliwienia nie dotyczy studentów Wydziału IE uczestniczących w tym czasie  w zajęciach laboratoryjnych.

"Ranking - Najlepsi z Najlepszych" - ostatnia szansa na rejestrację

03.12.2008
Tylko do 3 grudnia można wypełnić ankietę zgłoszeniową do Rankingu 2008 organizowanego po raz 13. przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR. Na stronie www.ranking.wiggor.pl   znajduje się lista osób, które jeszcze nie
wypełniły formularza.

"Dżamp weekendowy" wyjazd dla studentów niepełnosprawnych z dolnośląskich uczelni

05 - 07.12.2008
Stowarzyszenie "Twoje nowe możliwości" zaprasza na wyjazd integracyjny studentów niepełnosprawnych z całego Dolnego Śląska. Pierwszy weekend grudnia...

Inteligencja Finansowa - znajdź drogę do bogactwa

28.11.2008
Szkolenia, konkurs i Turniej Cashflow z cennymi nagrodami w dniach 2-4 grudnia.

Szkolenie z MSI

02.12.2008
2 grudnia w sali 2E w godzinach od 11.00-14.00 możesz przetestować najnowsze notebooki, sprawdzić możliwości super mocnych kart graficznych, poznać zalety płyt głównych dla nowych platform procesorów.

Targi Podróże Nauka Praca

01 - 02.12.2008
Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wakacji? Chcesz zdobyć doświadczenie, znaleźć wymarzoną praktykę lub staż, a może pojechać na kurs językowy do USA? Przyjdź na targi  organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów w dniach 1-2 grudnia w holu budynku „Z”

Szkolenia prowadzone przez firmę MARS Polska

27.11.2008
Zapraszamy już w najbliższy czwartek (27.11.2008) o godz. 13.30 w Sali 3P

Zebranie Senackiej Komisji Wydawniczej

04.12.2008
odbędzie się 4 grudnia 2008 r. (czwartek) o godz. 11.00  w Wydawnictwie.

Spotkanie z przedstawicielem funduszu MCI Managment SA Marcinem Frączkiem.

26.11.2008, 26 listopada w sali 213Z o godzinie 17.00
Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Hossa ProCapital zaprasza  na wykład na temat działalności funduszy Venture Capital i Private Equity w dobie międzynarodowego kryzysu gospodarczego.

Wykład prof. Krzysztofa Jajugi

26.11.2008, 26 listopada (środa) o godz. 18:00 (sala 2P)
Podczas wykładu poruszone zostaną trzy tematy: "Doradca, Makler, CFA, PRM -  przepustki do kariery w finansach",
„Koło Naukowe MANAGER - klucz do sukcesu" oraz „Kryzys finansowy na świecie". Spotkanie zostanie połączone z rekrutacją do KN MANAGER i poszczególnych grup szkoleniowych przygotowujących do wymienionych egzaminów.