Rok 2008

Koncert WampiriaDay

23.10.2008, wrocławski rynek

Już w najbliższy czwartek na wrocławskim rynku odbędzie się Koncert otwierający tegoroczną Wampiriadę.

Od 13.00 będzie można oddać krew w specjalnie do tego przygotowanych krwiobusach. Dla wszystkich krwiodawców przewidziane są atrakcyjne nagrody (półroczne kursy językowe, pendrive'y, koszulki, teczki, kalendarze na komputer...)

Uwaga - tego dnia godziny rektorskie od godz. 14!

Internetowy Kiermasz Książek

21.10.2008

Powstał nowy serwis internetowy na którym każdy Student może kupić i sprzedać używane książki ! Zrzeszenie Studentów Polskich zaprasza do korzystania z darmowej i łatwej w obsłudze strony.

kiermasz_ksiazek

Spotkania KN "Profit"

20.10.2008, sala 2E, godz. 18.00
Chcesz sprawdzić od wewnątrz jak działają największe instytucje ekonomiczne, podyskutować o gospodarce, doznać Bliskich spotkań z biznesem? Dołącz do Koła Naukowego Ekonomii "Profit", działającego pod patronatem prof. M.Nogi. Spotkania w poniedziałki o godz.18 (sala 2E). Już 20.X prezentacja Moniki Brandys nt. kryzysu walutowego!

Kurs przygotowujący do matury z matematyki

01.10.2008
Początek kursu w październiku. Zobacz szczegóły

Opanuj podatki i nie traf za kratki

22.10.2008, sala 2E, godz. 18.00
MKNB BANKIER serdecznie zaprasza na prelekcję połączoną z dyskusją na temat podatków osobistych, które odbędzie się 22.10.08 o godzinie 18.00 w sali 2E.

Tydzień z Wiggorem oraz rekrutcja jesień 2008

17 - 24.10.2008
Trwa rekrutacja do Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR. Aplikacje można składać przez internet na stronie www.wiggor.pl do 24 października. Od 20 października serdecznie zapraszamy na szkolenia w ramach "Tygodnia z Wiggorem". Każdy ma okazję zdobyć bezcenną wiedzę! Otwarte szkolenia odbędą się na terenie UE w tygodniu od 20 do 24.10. Zapoznaj się z harmonogramem TzW i wybierz się na warsztaty. Eksplozja wiedzy trwa 5 dni. Terminarz na www.wiggor.pl.

Impreza charytatywna

21.10.2008, Strefa WZ, godz. 20
21 października zapraszamy na imprezę charytatywna do Strefy WZ.
Wieczór pełen wrażeń! Podczas imprezy odbędą się liczne konkursy i licytacje.
Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie studenta Uniwersytetu Ekonomicznego chorego na raka.

Rekrutacja NKP LIDER

21.10.2008, godz. 17:54, sala 2P
Naukowe Koło Przedsiębiorczości LIDER zaprasza na spotkanie rekrutacyjne 21.10 o godz.17:54 w sali 2P.

Rekrutacja do KNM FOKUS

16.10.2008, sala 4, bud. B/F, godz. 18.01

Zainteresowany marketingiem? Reklama to twoje drugie Ja? Chcesz zrobić własną i poznać tajniki marketingu - od kuchni?
Koło Naukowe Marketingu FOKUS zaprasza na spotkanie rekrutacyjne - 16 października o godzinie 18:01 do sali 4 w budynku B/F.
Pokaż, co masz do powiedzenia w tej dziedzinie!

knm_fokus

Rekrutacja do DSF BCC

14 - 19.10.2008

Zapraszamy do jesiennej rekrutacji!

Dolnośląskie Studenckie Forum Business Centre Club rozpoczyna rekrutację . Dołącz do nas i wykorzystaj swoją szansę. Zdobądź wiedzę, doświadczenie oraz kontakty biznesowe, które pomogą Ci w przyszłej karierze zawodowej. Zgłoszenia można wysyłać do 19 października. Nie czekaj i złóż aplikacje już dziś. Zapraszamy www.sfbcc.wroclaw.pl