Rok 2008

Rekrutacja do NZS

13 - 15.10.2008
Czy wysłałeś / wysłałaś już swój formularz rekrutacyjny do Niezależnego Zrzeszenia Studentów ? Nie czekaj na ostatnią chwilę, aplikuj do 15 października. więcej szczegółów na www.rekrutacja.nzs.ue.wroc.pl

Rekrutacja do Kampus TV

14 - 15.10.2008
Trwa rekrutacja do Telewizji Studenckiej KampusTV!
Czy Twoim marzeniem były występy przed tysiącami telewidzów? Może jednak wolisz stać po drugiej stronie kamery i pełnić funkcję operatora lub montażysty? A może wolisz pozyskiwać sponsorów i planować strategie marketingowe i PR?
Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś/eś 'tak', to telewizja to miejsce dla Ciebie!

MKNB BANKIER zaprasza

15.10.2008, sala 2E, godz. 18.00
w środę 15 października o godz. 18.00 w sali 2E na spotkanie z cyklu "Bankier przedstawia", którego tematem przewodnim będzie: "Obsługa bankowa a projekty realizowane w formule partnerstwa publiczno-prywatnego".
Projekt przedstawi Malwina Wrotniak.

Warsztat kompetencji miękkich Centrum Doskonalenia KPMG

21.10.2008, siedziba KPMG, Plac Bema 2, Godz. 10:00 – 13:00

Czy wiesz, co w praktyce oznacza „proaktywność”?
Czy zawsze wychodzisz naprzeciw nowym zadaniom? Dowiedz się, jak odnaleźć wewnętrzną motywację i entuzjazm do działania niezależnie od rodzaju zadań. Zdobądź umiejętność szybkiej adaptacji w zmiennym środowisku i wytrenuj wytrzymałość w dążeniu do obranego celu!

www.wygrajeurobank.pl

10.10.2008

Startuje ogólnopolski konkurs dla młodych przedsiębiorców. Zwycięzca wygra placówkę franczyzową eurobanku, wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Nie bądź tylko własnym cieniem

10.10.2008
Właśnie ruszył pierwszy etap rekrutacji do Zrzeszenia Studentów Polskich. Wypełnij formularz na www.zsp.ue.wroc.pl, masz czas tylko do 16 października.

Spotkanie z przedstawicielem IHI Zittau

21.10.2008
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem IHI Zittau, który przedstawi możliwości studiowania na tej uczelni partnerskiej. Spotkanie odbędzie się w dniu 21 października o godz. 14:00 w sali 407 w bud. E.

Zaproszenie na konferencję

12.10.2008
Katedra Bankowości zaprasza na organizowaną wspólnie z BZWBK i IBM konferencję naukową WROfin2008 - Bankowość detaliczna - idee, modele procesy (http://wrofin.pl). Udział pracowników UE w konferencji oraz imprezie towarzyszącej jest bezpłatny. Chętnych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres dariusz.wawrzyniak@ue.wroc.pl do 12 października.

AIESEC week

13.10.2008
Zobacz szczegóły spotkań rekrutacyjnych tutaj

IKSS rekrutuje