Rok 2008

Uroczystość otwarcia placu 60 lecia UE

03.11.2008, godz. 13.30, wejście do bud. A

Rada Uczelniana Samorządu Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić na uroczystość otwarcia Placu 60-lecia która odbędzie się  w dniu 3 listopada 2008 r. o godzinie 13.30 przy wejściu głównym do bud. A.

Po uroczystości zapraszamy na wykład prezesa firmy HP pana Jacka Levernes pt. "Hewlett Packard Global Business Centre - możliwości rozwoju".

Uwaga, starości grup!

20 - 31.10.2008

Starości Grup Administracyjnych proszeni są o pilne zgłoszenie się do 31 października do swoich dziekanatów w celu pozostawienia swoich danych kontaktowych (imię, nazwisko, numer grupy, telefon i adres e-mail).Kontakty te są niezbędne do sprawnego przeprowadzenia ankiety oceniającej zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim 2008.

Wykład w ramach Forum Edukacji Biznesowej

05.11.2008
Zapraszamy na spotkanie z Przewodniczącym Rady Nadzorczej W.Kruk - Panem Wojciechem Krukiem,  założycielem nie tylko W.Kruk S.A., lecz także współautorem spektakularnej koncepcji przejęcia Vistuli&Wólczanki S.A. Więcej informacji i zapisy na stronie www.feb.ue.wroc.pl

Bankowy tytuł egzekucyjny - jedynie instrument, czy też przywilej banków?

29.10.2008, godz.18 sala 2E
Musisz to wiedzieć, bo Ciebie też to dotyczy! Przyjdź i zobacz! 29.X.2008, godz.18 sala 2E. MKNB Bankier serdecznie zaprasza.

Rekrutacja do KN Zarządzania Jakością Qualiteam

28.10.2008

Chcesz zarazić się HACCP’em? Nic prostszego! Już w najbliższy wtorek 28 października będziemy starali się „zarazić” Cię tą tajemniczą chorobą. Zaryzykuj! A może JAKOŚĆ Twojego życia wzrośnie? Więcej informacji na naszej stronie: www.knzj.ue.wroc.pl

Rekrutacja do KN Turystyki "Podróżnik"

24 - 30.10.2008
Studenckie Koło Naukowe Turystyki "Podróżnik" rozpoczyna rekrutację od 24 października. Dołącz do naszego grona, spotkaj otwartych na świat ludzi i najciekawszych polskich podróżników i tramperów, takich jak Pałkiewicz czy Cejrowski.

Targi pracy "Spotkanie z pracodawcą"

22.10.2008, bud. D, godz. 10.00 - 15.00

Zapraszamy na Targi Pracy „Spotkanie z pracodawcą”, realizowane w ramach projektu rozwojowego uczelni POKL 4.1.1. które odbędą się 22 października 2008 roku na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w budynku D, w godzinach 10.00 – 15.00.

bk_targipracy_anim

Praktyki w PricewaterhouseCoopers

30.10.2008
Jeśli szukasz stabilnej pracy w dynamicznym środowisku, w atmosferze, która sprzyja rozwojowi i współpracy, PricewaterhouseCoopers jest miejscem dla Ciebie!

Experience PwC, konkurs dzięki któremu możesz wygrać praktykę!

02.11.2008
Jeśli jesteś studentem III-V roku bądź absolwentem szkoły wyższej, interesujesz się zagadnieniami związanymi z branżą konsultingową, chcesz sprawdzić się w audycie lub doradztwie podatkowym i znasz język angielski, zarejestruj się już dziś i przejdź przez kolejne etapy naszego konkursu.

Spotkanie chorych na cukrzycę

14.11.2008

14.11. - piątek, godz.14.00 - wspólne zdjęcie z Fredrą.
Chorzy na cukrzycę wraz z waszymi rodzinami i przyjaciółmi.
Chcemy się z wami spotkać pod pomnikiem Fredry!
Strzelmy sobie wspólną fotkę!