Rok 2009

XIV edycja konkursu "Grasz o staż"

19.02.2009
Konkurs jest przeznaczony  dla studentów III, IV i V roku studiów, studentów III roku studiów licencjackich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających. Do udziału w nim zaproszeni są również absolwentów, którzy nie przekroczyli 30 roku życia.

Rozbudź ducha przedsiębiorczości

02.03.2009
Cykl szkoleń "ENTERPRISE" organizowany przez Międzynarodową Organizację Studencką AIESEC

Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na kolejne spotkanie z kinem

25.02.2009, 25 lutego (środa) w sali P2 o godz. 17:00
Tym razem charyzmatyczny portret Iana Curtisa - lidera legendarnej grupy Joy Division, w filmie Control (USA 2007) reż. Anton Corbijn.

Zapsiy na basen dla studentów

17.02.2009
Zapisy z przyczyn technicznych rozpoczną się 17 lutego o godz. 16.00

Spotkanie ze Zbigniewem Mrozkiem współwłaścicielem Almi Decor

18.02.2009, Środa 18 lutego 2009, godzina 19:00, sala 100E
Koło Naukowe Strateg i profesor Andrzej Kaleta zapraszają studentów na spotkanie o tematyce strategii rozwoju Almi Decor.

European Doctoral Program in Economics Management and Finance

09 - 13.02.2009

W dniach 9-13.02.2009, w sali 216, budyenk "O" odbywają sie zajęcia drugiego semestru studiów doktoranckich European Doctoral Program in Economics Management and Finance. Kursy doktorskie prowadzą: dr Bartłomiej Nita: Cost and Management Accounting, dr Aleksandra Szpulak: Quantitative Methods in Management, dr Mikołaj Klimczak: Methodology of Economic Sciences and Advanced Microeconomics, prof. Lech Kurowski: Managerial Economics, prof. Adam Sagan: (UE Kraków) Research Project in Management, part 2. Zajęcia odbywają sie w języku angielskim.

Są jeszcze wolne miejsca na basenie

03.02.2009
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza wszystkich na zajęcia na naszej pływalni. Szczegółowe informacje na stronie: http://swf.ae.wroc.pl/ w dziale "KOMUNIKATY".

Economics texbooks for free

02 - 07.02.2009
Notice! A limited number of economics textbooks in English are available FREE to students. Books are located at the inside entrance to Stołówka.

Wystawa pt. „To nasza historia! 50 lat przygody europejskiej”

01 - 05.05.2009

Organizowana wspólnie z Muzeum Europy w Brukseli wystawa „To nasza historia!” powstała dla uczczenia pięćdziesięciolecia Traktatów Rzymskich jako pierwsza z dużych ekspozycji, które będą stanowić przyszłe stałe ekspozycje powstającego Muzeum Europy.