Rok 2009

Bezpłatnie i łatwo komunikuj się z grupą lub stwórz swój serwis internetowy

29.01 - 28.02.2009
Przygotowujesz projekt? Imprezę? Happening? A może masz grupę znajomych o wspólnych zainteresowaniach? Albo po prostu chcesz się komunikować wewnątrz swojej grupy uczelnianej.

Pieniądze dla doktorantów

03.02.2009
Wkrótce rozpocznie się II edycja projektu pn. „GRANT – wsparcie prac badawczych poprzez stypendia naukowe dla doktorantów”. W związku z tym  Dział Obsługi Projektów Europejskich zaprasza wszystkich zainteresowanych stypendium doktoranckim na spotkanie w dniu 3 lutego br. o godz. 10:30 w sali konferencyjnej nr 24a w bud. „J”. Na spotkaniu omówione zostaną szczegóły aplikowania o stypendium do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Aplikuj do Grupy Wsparcia

26.01.2009
Zostań nieoficjalnym członkiem Rady Uczelnianej Samorządu Studentów i spełnij się przy organizowaniu projektów i inicjatyw zmieniających naszą uczelnię.

Unilevergame.com

26.01.2009
Ruszyła gra biznesowa firmy Unilever. Projekt powstał z myślą o studentach, którzy pragną zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowym koncernie i rozpocząć swoją karierę w firmie będącej jednym z liderów branży FMCG.

Wręczenie dyplomów na wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym

14.02.2009
Uroczystość promocji doktorskich i wręczenie dyplomów ukończenia studiów absolwentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych odbędzie się w dniu 14 lutego 2009 r. (sobota) o godzinie 13.00 w Audytorium im. Jana Pawła II (budynek P, sala 1 i 2)

Wykład Profesora Jana Solarza

22.01.2009
22 stycznia br. o godz. 10.30 w sali 105 bud. Z w trakcie seminarium Instytutu Zarządzania Finansami odbędzie się wyklad pt. Metodologiczne problemy zarzadzania ryzykiem systemu finansowego, który wygłosi Profesor Jan Solarz z Akademii Finansów w Warszawie.
Serdecznie zaprasza Profesor Krzysztof  Jajuga.

MEGA konferencja AIESEC

27.02 - 01.03.2009

Wielkimi krokami zbliża się MEGA-szansa dla studentów zainteresowanych tematyką marketingu oraz przedsiębiorczości, bowiem na przełomie lutego i marca w Częstochowie odbędzie się druga edycja MEGA Conferences, konferencji organizowanej przez AIESEC.

IKSS zaprasza na turniej tenisowy

02 - 08.02.2009
Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów zaprasza miłośników tenisa ziemnego na X. Halowy Międzynarodowy Zawodowy  Turniej Tenisowy Mężczyzn Challenger ATP KGHM Dialog Polish Indoors, który odbędzie się w dniach 2–8 luty, w hali widowiskowo-sportowej „ORBITA” we Wrocławiu.
Zainteresowanych członków kadry dydaktycznej Uniwersytetu Ekonomicznego prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa wysyłając e-mail na adres: annachwiejczak@wp.pl do dnia 26.01.09

"Przemiany i kryzys na rynkach finansowych"

21.01.2009
W ramach projektu: „Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu kuźnią kadr menedżerskich dla opartej na wiedzy gospodarki” zapraszamy na wykład otwarty pt. „Przemiany i kryzysy na rynkach finansowych”, który wygłosi prof. dr hab. Krzysztofa Jajuga. Wykład odbędzie się w dniu 21 stycznia 2009 roku o godzinie 18.00 w sali 106 A.

Zapraszamy na wykłady prof. Csaby Toro

22 - 23.01.2009
wieloletniego współpracownika Parlamentu oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych Węgier, specjalisty do spraw stosunków międzynarodowych.
  • EU Security Strategy after the review of its first 5 years - 22 stycznia w sali 214A w godz.10:00 - 11:30
  • Prospects and conditions of a common energy foreign policy by the European Union - 23 stycznia w sali 120A w godz. 12:00 - 13:30