Rok 2010

Spotkanie informacyjne Financial Management

05.03.2010

Zapraszamy wszystkich studentów FM w piatek 5 marca na spotkanie integracyjne, które odbędzie się w mieszkaniu Piotrka Mękalskiego przy ulicy Wesołej 35a (10 minut pieszo od Uniwerystetu Ekonomicznego) o godz. 19. Prosimy o potwierdzenie obecności mailem pod adresem r@chwiszczuk.pl.

Informatyka w Biznesie

01.03.2010
Informatyka w Biznesie 2010 to druga edycja projektu organizowanego przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR. Podczas 3 dni szkoleń i warsztatów prowadzonych przez renomowane firmy m.in. Comarch, REC, ICG, uczestnicy będą mogli wzbogacić swoją wiedzę między innymi z zakresu zastosowania systemów SAP i ERP. Do wygrania cenne nagrody w tym notebooki MSI!
Zapisy na szkolenia od 1 marca na http://www.ib.wiggor.pl

Konkurs E&Y "Praktyka inżynierii finansowej"

25.02.2010, 1 marca, g. 12.00, sala 105 Z.
Ernst and Young we współpracy z uczelniami organizuje po raz kolejny konkurs polegający na rozwiązaniu przez zespoły studentów zadania konkursowego.Zgłoszenie e-mailowe zespołu powinno wpłynąć na adres: krzysztof.jajuga@ue.wroc.pl do 25 lutego 2010, godzina 8.00.

Warsztaty z wiedzy o rynkach kapitałowych

22.02.2010
Ruszają grupy tematyczne organizowane i prowadzone przez członków Koła Naukowego Rynków Kapitałowych Hossa ProCapital

Klub Podróżników BIT

24.02.2010
zaprasza na Spotkanie z Podróżnikiem, które odbędzie się w środę 24 lutego o godzinie 18:30 w Simplexie.
Tematem spotkania będzie: "Podróż w czasie - przedwojenny Wrocław"

Ekonomalia 2010

23.02.2010
Otwarte zebranie informacyjne odbędzie się we wtorek, 23 lutego, o godzinie 18:00 w sali P2.

Konkurs fotograficzny

21.02.2010
Już tylko do 21 lutego można zgłaszać swoje zdjęcia w ramach konkursu fotograficznego „Oto foto, podróż w obiektywie”. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane w trakcie Dni Podróżnika organizowanych przez Klub Podróżników BIT. Nadsyłajcie Wasze zdjęcia na adres dnipodroznika@bit.ue.wroc.pl

Kampus TV rekrutuje